+38 (044) 599-61-23 | +38 (093) 790 44 17

Вверх

Вітаємо MBA Kids Kazakhstan з відкриттям!

Раді вітати у складі родини MBA Kids International Міжнародну школу підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids Kazakhstan! «Успішна особистість формується з дитинства, — впевнена Жибєк Нарікбаєва, одна з керуючих партнерів проекту в Казахстані, мама трьох дітей, юрист за фахом із ступенем МВА Hult International Business School (США). — Ми щасливі, що можемо бути до цього причетні через тепер вже доступні і нашим казахстанським дітям програми MBA Kids International! MBA Kids — це велика родина, яка живе в різних країнах світу. Родина, де старші допомагають молодшим познайомитися зі світом бізнесу, дізнатися, що таке економіка, спробувати підприємництво, побачити, як по-справжньому працює ринок, знайти нових друзів серед таких же допитливих молодих людей з різних куточків світу».

MBA Kids Kazakhstan — це команда тренерів і бізнес-консультантів, викладачів і підприємців — власників компаній з різних сфер діяльності: виробництво, ритейл, ресторанний бізнес, інтернет, освітній сектор, PR, медіа і анімаційні проекти.

Жибєк Нарікбаєва — одна з керуючих партнерів проекту MBA Kids Kazakhstan, мама трьох дітей, юрист, отримала ступінь MBA в міжнародній школі Hult International Business School (США).

Даліла Ашляєва — партнер компанії, отримала ступінь МВА в області маркетингу в Канадському університеті в Дубай, і є експертом в області бізнес-адміністрування в ресторанно-готельної індустрії. Також буде викладати в MBA Kids Kazakhstan.  Удвох співзасновниці MBA Kids Kazakhstan керують центром додаткової освіти для дітей Arithletics Brain Development Center (м Дубай, ОАЕ).

Жанна Жуман — фахівець в області HR, яка зараз займає посаду директора з розвитку MBA Kids Kazakhstan і керує академічними програмамами в Астані (Казахстан).

«Як відомо, успішна особистість формується з дитинства, — впевнена Жибєк Нарікбаєва. —  Ми щасливі, що можемо бути до цього причетні через тепер вже доступні і нашим казахстанським дітям програми MBA Kids International! MBA Kids — це велика сім’я, яка живе в різних країнах світу.  Сім’я, де старші допомагають молодшим познайомитися зі світом бізнесу, дізнатися що таке економіка, спробувати підприємництво, побачити, як по-справжньому працює ринок, знайти нових друзів серед таких же допитливих молодих людей з різних куточків світу».

Побажаємо нашій черговій dream team з-поміж команд MBA Kids International наснаги та великих освітянських звершень!

User registration

You don't have permission to register

Reset password