+38 (044) 599-61-23 | +38 (093) 790 44 17

Вверх

Бізнес стаді-тур в Естонію

Тиждень нашого бізнес стаді-туру в Естонію позаду. Але попереду – дні спогадів про цю неймовірно насичену зустрічами та діловими візитами подорож. Адже бесіду з екс-прем’єром країни Taavi Rõivas навряд чи хтось спроможний забути! Він розповів про економічні реформи, які вдалося впровадити з 2000 року, освітні челленджи, розговорився про власний шлях у політику та щиро повідав про складнощі у втіленні масштабних планів у життя.

Крім того, ми зустрічалися з командою стартап-інкубатору Tehnopol та працівниками порту Талліна, дивувалися експозиції музею-гідроаеропорту Lennusadam та дізнавалися всі тонкощі функціонування Торгово-промислової палати Естонії та біржі Nasdaq Tallinn.

Ну, і тріп до другого за розмірами міста Естонії – міста Тарту та тамтешнього University of Tartu. Неймовірно, але він старший за Кембрідж, адже з’явився у далекому 1636 році! Поміж сучасних напрямків навчання популярністю користуються біотехнології та біоінженерія, а також електро- та робототехніка. У Тарту ми завітали у компанію Henkel, де відвідали і виробництво, і R&D-лабораторію.

Нарешті, фінальний акорд нашої подорожі – парк Science Centre AHHAA – квінтесенція наукової думки та людської фантазії, втілених у життя! Слідкуйте за анонсом весняного бізнеc стаді-туру та приєднуйтесь до MBA Kids!

Далі буде!

Ми їдемо в черговий бізнес стаді-тур на канікулах!

User registration

You don't have permission to register

Reset password