СТИПЕНДІЯ НА НАВЧАННЯ
НА РІЧНІЙ ПРОГРАМІ
В ШКОЛІ ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЛІДЕРСТВА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ MBA KIDS INTERNATIONAL
"Коли ти знаєш що твоя допомога, твої ресурси бажані і йдуть на розвиток, навчання чи творення - а МВА Kids International саме про це, навіть більше про майбутнє, виникає бажання підтримати. Я ще повний сил, енергії та ідей, але розумію, що майбутнє належить дітям, і моє завдання - не заважати їм, а дати їм родючий грунт для розвитку"
Сергій Фіцак
Школа підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids International вже 8 років допомагає учням обрати комфортну роль в бізнесі, визначитися з майбутньою професією і знайти своє місце в команді - в Україні, Казахстані, Азербайджані і Бразилії.

Зазвичай навчання на наших програмах платне, але цього року ми вирішили дати можливість вмотивованим та наполегливим учням взяти участь у конкурсі і отримати стипендію на навчання на нашій Річній програмі 2021-2022.
MBA KIDS INTERNATIONAL
"Освіта - універсальна зброя проти нерівності і всього, що випливає з нерівності: дискримінації, бідності, шовінізму, і будь-яких інших форм нетерпимості. Вчиться - і ставайте кращими!"
Анна Мельник
ЯК ОТРИМАТИ СТИПЕНДІЮ?
На Річній програмі MBA Kids доступні стипендії для учнів 7-11 класу.

Конкурс зазвичай проходить в декілька етапів:

"Я вірю, що будь-яка людина може досягти видатних результатів виключно завдяки своїй праці, тому що результат - це 100% про тренування. Я хочу дати можливість тим дітям, які хочуть вчитися і готові працювати над собою, досягти виняткових результатів в житті"
Роман Прокофьев
ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ
НА СТИПЕНДІЮ?
Ти можеш взяти участь в конкурсі, якщо ти:
Ніколи раніше не навчався на Річній програмі в MBA Kids International.
Живеш в будь-якому регіоні України: переможці з Києва будуть навчатися на офлайн-програмі, а з регіонів - на онлайн-програмі.
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
Навчаєшся в 7-11 класі загальноосвітньої школи.
"Я почав займатись бізнесом у 32 роки. До того часу в мене були зовсім інші життєві плани і життєві дороги. В 1992 році, з нуля, ми разом з партнерами започаткували банк «Аваль», який був у 2005 році проданий за 1 мільярд доларів. Потім почали займатись іншими напрямками. І теж стали там лідерами ринку. Створили більше 20 тисяч робочих місць. Ідея вчити дітей економіці, менеджменту, мені здалась цікавою. Щоб вони змалечку готували себе до конкретної справи. Хай моя стипендія комусь з них у цьому допоможе"
Олександр Деркач

ЩО ПОКРИВАЄ СТИПЕНДІЯ?

Стипендія покриває 100% вартості навчання на Річній програмі MBA Kids.

Річна програма офлайн - це 30 навчальних субот (150 академічних годин). Програма починається у вересні та закінчується у травні. (за винятком канікул та святкових днів). Стипендії на офлайн-програму зможуть отримати кандидати з Києва.

Річна програма онлайн так само включає 30 навчальних днів, але проходить на платформі Zoom в будні дні. Стипендія для цієї програми буде доступна для кандидатів з усіх регіонів України.

"По-перше, я хочу, щоб якомога більше талановитих дітей мали змогу навчатися з найкращими менторами та викладачами, адже саме від них залежить й наше майбутнє. По-друге, я абсолютно впевнений, що подібними діями ми активно впливаємо на всю екосистему безпеки завдяки тому, що даємо більше можливостей для талановитих та здібних дітей, задаючи правильний вектор для їх розвитку та подальшій адаптації на їх життєвому шляху"


Дмитро Стрижов
"В житті кожної людини завжди є можливості, але не кожен може іх розгледіти, а тим паче - скористатися. Допомогти талановитим дітям скористатися можливістю навчатися на програмі MBA Kids та розвинути свої особисті якості - це для нас дуже важливо і це нас надихає"
Андрій та Леся Усенко
ЩО ДАЄ НАВЧАННЯ НА РІЧНІЙ ПРОГРАМІ?
Ти опануєш навички та компетенції XXI століття - аби віднайти своє місце в мінливій реальності майбутнього.
Ти вивчиш основні підприємницькі поняття: ідея та бізнес-моделювання, маркетинг та продажі, фінанси, цільова аудиторія, позиціонування тощо; проектний менеджмент; пітчинг та інвестиційна привабливість бізнесу.
Завдяки публічним виступам, проектній діяльності та постійній роботі в команді ти розвиватимеш креативне, критичне та підприємницьке мислення; цілепокладання та тайм-менеджмент; навички публічних виступів та дебатів; здатність до кооперації та емоційний інтелект.
Ти отримаєш свій особистий бізнес-досвід - і зрозумієш, чи дійсно в тебе є бажання займатися бізнесом в дорослому житті!
Ти постійно розвиватимеш свої лідерські навички!
"Хочеться дати можливість вчитися в самій класній дитячій бізнес-школі тим дітям, які дійсно цього хочуть і із задоволенням та наполегливістю працюють над самовдосконаленням! А ще я переконаний, що хтось із стипендіатів створить щось дійсно корисне і цінне для людства і зробить нашу країну, а може й весь світ кращим місцем!"
Олексій Стеценко
"Знаю, що дорога до успіху може бути і самостійна, але - довша. Так буває, що перешкоди можуть затримати або зруйнувати нанівець плани і мрії. Хочу надати можливості, допомогти, підтримати, щоб крок вперед став впевненим, але, самостійним"
Любов Ткачук
Також на тебе чекають модульні проекти:
World Café
Зустріч всіх учасників Річної програми для об'єднання отриманих знань в одну бібліотеку знань в форматі World Café.
Весняне свято бізнес-ідей
Створення і продаж власного бізнес-продукту в рамках щорічного благодійного ярмарку.
Стартап-челендж
Командна робота щодо розробки швидких рішень під час аналізу потенційних стартапів.
Детальніше про Річну програму читай
"Чому вирішили заснувати стипендію? Молоде покоління, яке проявляє інтерес та наснагу до науки, важливих відкриттів гідно заручитись нашою підтримкою. Адже від їх натхненної роботи та досліджень залежить подальший розвиток країни в цілому. Я із задоволенням підтримаю юних спеціалістів, бачачи їх енергію та жагу до знань"
Василь Ябрик
НАШІ МЕЦЕНАТИ
Роман Прокофьєв
Засновник сайту з пошуку роботи Jooble
Анна Мельник
Головний юрисконсультант та керівник відділу управління персоналом регіону EMEA, компанія Remington Seeds Switzerland
Олександр Деркач
Співвласник компанії Молочний Альянс (торгові марки «Яготинське», «Пирятин»), приватної клініки «Оберіг».
Дмитро Стрижов
CEO та засновник холдингу охоронних підприємств «Шериф»
Любов Ткачук
Директор мережі медичних закладів та власниця бренду «Сіті Клініка»
Василь Ябрик
Власник групи компаній Yabryk Management Group зі складом сім'ї брендів: "Дика вода Закарпаття Крайна", мережа фітнес-центрів Viper Gym, група екологічних компаній MoECO, фермерське господарство ФайноФрут, ковзанки Iceland, мережа ломбардів Сакура
Олексій Стеценко
Директор з розвитку бізнесу Agrii Ukraine
Катерина Загорій
Співзасновниця Zagoriy Foundation
Олександр Колб
Засновник компанії Promodo
Сергій Стьопа
Директор компанії АМІКУМ ФАРМА
Олег Шрам
Фінансист, інвестор
Сергій Фіцак
Керуючий партнер Softjourn Inc.
Андрій та Леся Усенко
Засновники М'ясторія
Микола Дориченко
CEO MBA Kids International
Поліна Кошарна
Співвласниця, голова наглядової ради ГК «СУЗІР'Я»
Олексій Кошарний
Співвласник, член наглядової ради ГК «СУЗІР'Я»
Меценат допомагає анонімно
Меценат допомагає анонімно
Меценат допомагає анонімно
"Ми вважаємо, що грант дасть талановитим дітям змогу реалізувати себе у цьому складному світі. І раді допомогти їм зробити перші кроки"
Олександр Колб
"Засновуючи дану стипендію, я хочу підтримати обдарованих, талановитих, креативних та цілеспрямованих дітей. Дітей які бажають рухатися і розвиватися, робити це світ кращим. Змінювати свою країну на краще і зробити свій вклад в розвиток підприємництва в Україні. На жаль не всі діти мають можливість отримати доступ до хорошого навчання та знань. Тому ця стипендія саме для таких дітей"
Сергій Стьопа
Copyright © 2021. All rights reserved.
welcome@mbakids.ua