MBA Kids International
Річна програма MBA Kids 2023/2024
підприємницьке мислення
креативність
вміння бачити можливості, які відкриваються
Ми розвиваємо в наших учнях:
Все це – для генерації унікальних ідей і створення якісно нових бізнес-рішень
Ми допомагаємо дитині надбати необхідних практичних знань і навичок з лідерства і менеджменту. Вони – ключові для успішної самореалізації в сучасному світі.
Для нас важливо, аби діти та підлітки вміли:
бачити реальні потреби інших людей
відслідковувати зміни, що відбуваються в оточуючому просторі
реагувати на ці зміни, втілюючи свої власні бізнес-ідеї та створюючи такі рішення, які без їх активної участі ніколи б не реалізувалися
Важливими цілями програми є:
допомогти дитині оцінити свій внутрішній потенціал
усвідомити свої сильні сторони і зони росту
сформувати впевненість в собі і своїх здібностях
«Якщо ми вирішимо всі проблеми світу, але провалимо вирішення освітніх проблем, наші діти зруйнують те, що ми їм заповіли. Але, якщо ми сфокусуємося лише на вирішенні освітніх проблем, наші діти вирішать усі проблеми світу»

Томас Джефферсон, Голова комітету написання Декларації про Незалежність, 3й президент США
Ми допомагаємо:
розвинути навички успішних комунікацій
познайомити з інструментами самоорганізації
вміння ставити цілі, планувати та керувати своїм часом
для взаєморозуміння та продуктивних дискусій
сформувати відчуття усвідомленності відповідальності
по відношенню до всього, що відбувається в житті дитини


бути більш організованим та цілеспрямованими
розвинути персональні навички
за рішення, які приймаються
навчити відповідальності
Програма допомагає сформувати уявлення про лідерство і розвинути в дитині навички, необхідні для активізації її власного лідерського потенціалу:
вміння спілкуватися, переконувати, вести за собою
вміння працювати в команді, вирішувати конфліктні ситуації
вміння завойовувати авторитет, викликати повагу і визнання
впевненість в собі і в своїх діях
вміння висловлювати свої почуття і емоції
Наші задачі:
розширити уявлення про принципи і технології професійного самовизначення
ознайомити з правилами і сучасними інструментами складання резюме та проведення співбесід при прийомі на роботу
Ми знайомимо наших учнів зі світом бізнесу: від стартапу до глобальних компаній.
Курси, які ми вивчаємо, охоплюють такі напрямки:
бізнес і підприємництво
індустрії бізнесу: підприємницьке мислення
поняття грошей, історія грошей, персональні фінанси
маркетинг: клієнти, ринок, цільова аудиторія
бізнес-моделювання
фінансові показники: основні фінансові потоки, прибуток, витрати, точка беззбитковості
проектний менеджмент: етапи і інструменти
канали комунікації; рекламні звернення
продажі: поведінка та етикет
Формати навчання
В цьому році, внаслідок військової агресії русокупантів, горіти їм в пеклі, ми пропонуємо навчання на Річній програмі виключно у форматі Online:
Відгуки
Дмитро Стрижов
Founder у Холдинг Шериф, випускник The Aspen Institute
Гордий, що в 11 років, моя донька має конкретні цілі і на запитання: «Які в тебе плани?» дає зрозумілу та розгорнуту відповідь.
Сьогодні до арсеналу "юного досягатора" додалася нова маленька перемога🏅

Софія за результатами річного навчання здобула диплом від MBA Kids International за програмою Starter📈

Вважаю нам, батькам просто необхідно розвивати спеціальні навички та компетенції, які допоможуть дитині, налаштуватися до будь-яких викликів долі! Особисто мене ніхто не вчив підприємництву, і це погано! Якби я знав основи «законів бізнесу», то багато проектів було б реалізовано швидше та якісніше.

Софія має можливість отримати необхідні знання. Завдання батьків «надати вудку», а «рибу ловити» у житті діти будуть самостійно 🎣
Софія Стрижова, я впевнений, все буде так, як ти захочеш 👍🏻
Дар'я Шуляк
Communications Manager, UNIT.City, випускник MBA Kids
Колись школа MBA Kids International була для мене звичайною випадковістю – нічим не краще і не гірше за інші шанси, які ми приймаємо або втрачаємо впродовж життя. Але зовсім скоро навчання там перетворилося в щось більше, ніж просто гарне дозвілля.

Тут я навчилася тим самим важливим речам, які перетворюють звичайну людину в успішну.

Мистецтво комунікацій. Ораторське мистецтво. Розуміння потреб оточуючих людей. Основи лідерства. Аргументація своєї позиції. Структурування думок. Робота з інформацією.

Тепер я знаю, як з проблеми можна робити гроші, замість того, щоб просто скаржитися. Я вмію знаходити спільну мову з «правильними» і не дуже людьми. Задавати такі питання, щоб прибрати сором'язливість під час першого знайомства.

Тут ти усвідомлюєш, що почуття ніяковості – дуже навіть приємне. І сперечатися можна з метою. І програвати можна, отримуючи виграш.

MBA Kids International – це точно про людей. Які тут працюють, які сюди приходять вчитися… Це ком'юніті тих, кому не все одно, і тих, хто готовий змінювати світ, починаючи з себе.

Трьох своїх кращих друзів я зустріла саме тут. Думаю, більше слів і не потрібно.

MBA Kids International – це моє натхнення. І я дуже рада, що одного разу переступила поріг цієї космічно-корисної школи!

Софія Волянюк
Студентка Kyiv School of Economics, 2й курс. Випускник MBA Kids
MBA Kids International для мене – це дуже крута штука. Тому що завдяки MBA Kids International у мене з'явився проект «Мані Пес»! Коли нам поставили завдання придумати фінансову мету, у хлопців та дівчат з моєї групи були: кросівки, power bank, новий Apple. І моя – МАЙДАНЧИК ДЛЯ ВИГУЛУ СОБАК. Всі здивувалися. І всі мої подальші проекти в MBA Kids International були пов'язані з «Мані Пес».

Дякую за підбір викладачів. Це дуже крута команда. Наші куратори - просто wow. А скільки друзів після MBA Kids International! А досвіду! Дякую!!

Наталія Кликова-Волянюк
Шефредакторка "Ранок на Суспільному", Суспільне Мовлення
За перший рік навчання в MBA Kids International з Софією відбулися колосальні зміни. Перш за все, дочка впритул наблизилася до реалізації свого проекту – будівництва майданчика для вигулу собак. До навчання в MBA Kids International ця її задумка була скоріше мрією. Але в процесі навчання мрія перетворилася в конкретну мету. Головне, чого навчили Софію, – працювати з проектами та замахуватися на великі цілі. Завдяки MBA Kids Int. у дочки змінилося мислення, воно стало більш структурованим, це стосується всіх сфер життя. Але що найважливіше – отримані знання Софія застосовує в житті, те, що дають в цій школі, цілком можна застосувати в житті! В MBA Kids Int. продумане закріплення теорії практикою.

Для Софії навчання в MBA Kids International мега-важливе – її мотивація зашкалює, щосуботи вона готова самостійно добиратися з Броварів до Києва на заняття. Тому питання про те, чи продовжувати навчання, взагалі не піднімається – продовжувати!

Володимир Федорич
Випускник MBA Kids
Закінчив другий рік навчання в MBA Kids International. Дуже подобається індивідуальний підхід до викладання. В процесі навчання став помічати в собі зміни в кращу сторону, наприклад: розвинув своє мовлення, став мислити глобальніше, став зважувати свою точку зору і думки перед їх озвучуванням, що дуже допомагає в спілкуванні з людьми, навчився приймати точку зору інших людей, у тому числі і критику, став стриманішим – продовжувати можна довго. Я вважаю, що в цьому всьому мені допомогло навчання в MBA Kids International. Також я думаю, що для юних підприємців і бізнесменів (як я) навчання в MBA Kids International буде нереально корисним, а, може, навіть обов'язковим!
Наш диплом
#BizTalk: Дмитро Стрижов
В проекті #BizTalk Микола Дориченко, СЕО MBA Kids International, зустрічається з батьками наших учнів та випускників – підприємцями за покликанням та родом діяльності, аби поспілкуватися з ними про сенси, про покликання, про вектори та задуми.
#BizTalk Дмитро Стрижов
про залізну волю, сталеві нерви та масштабні цілі
#BizTalk Роман Прокоф’єв
про місію, працю і щастя
#BizTalk: Роман Прокоф'єв
В проекті #BizTalk Микола Дориченко, СЕО MBA Kids International, зустрічається з батьками наших учнів та випускників – підприємцями за покликанням та родом діяльності, аби поспілкуватися з ними про сенси, про покликання, про вектори та задуми.
#BizTalk: Світлана Порох
В проекті #BizTalk Микола Дориченко, СЕО MBA Kids International, зустрічається з батьками наших учнів та випускників – підприємцями за покликанням та родом діяльності, аби поспілкуватися з ними про сенси, про покликання, про вектори та задуми.
#BizTalk Світлана Порох
про принципи життя, бізнесу, виховання
Команда
Програми в MBA Kids International створюють професійні методологи і викладачі, які мають досвід в реальному бізнесі
Микола
Дориченко
Керівник школи, власник
8 років в бізнес-освіті для дорослих. 8 років в бізнес-освіті для дітей. Випускник MIM-Kyiv та UC Berkeley, Haas School of Business
Олена
Чумак
Керівник Річної програми MBA Kids Online
Провідний викладач школи та методолог. 16 років досвіду в роботі з дітьми та підлітками. 5 років в бізнес-освіті для дітей
Наталія
Меленна
Керівник з міжнародного розвитку
Методолог і керівник міжнародних програм. Керівник проєктами в Global Management Challenge Ukraine, KMBS, Kyivstar. 7 років в бізнес-освіті для дітей
Викладачі курсу
Професійні бізнес-тренери, підприємці, керівники бізнесу, психологи, фахівці по роботі з дітьми та підлітками.
Марія
Абрамчук
Викладач
Професійний психолог, сертифікований бізнес-тренер. З 2013 року реалізує проекти з навчання та розвитку персоналу як бізнес-тренер, модератор, фасилітатор LEGO® SERIOUS PLAY®, лектор в рамках власної тренінгової студії.
Андрій
Коваль
Викладач
Сертифікований корпоративний бізнес-тренер в області продажів, комунікацій і особистісного розвитку.
Катерина
Соболєва
Викладач
Кандидат психологічних наук, співпрацює з дошкільними установами і школами.
Роман
Черепаха
Викладач
Інвестиційний директор в Horizon Capital. Має ступінь MBA в The University of Chicago Booth School of Business
Віталія
Коніщук
Викладач
Head of Media Business Education Вищої Школи Media&Production в 1+1 Media. Займається створенням спільних освітніх програм з бізнес-структурами
Інна
Калініна
Викладач
Керівник і викладач в своїй студії мультиплікації «Мрії Слона Люсі» тощо. Більше 16 років досвіду роботи на ТБ
Марія
Плахотнік
Викладач
Бізнес-тренер, коуч, консультант з управління, автор програм і розробок в області навчання і розвитку персоналу
Тетяна
Фісунова
Викладач
Викладач дитячої театральної студії «Чорний Квадратик», автор курсів для дітей «Ляльковий театр», «Сторітеллінг для дітей».
Що про нас кажуть:
Алгоритм вступу
1
Заявка на програму
Оберіть програму, яка Вас зацікавила і заповніть форму заявки, будь-ласка
2
Співбесіда
Зустріч online з керівником програми для особистої бесіди
3
Підписання договору і оплата
Деталі Річної програми MBA Kids
Навчання побудоване виключно на основі проєкто-орієнтованого підходу
ЧАС ЗАНЯТЬ:
1 раз на тиждень у будні
В ГРУПІ:
10-12 учнів
ТРИВАЛІСТЬ:
30 занять (80 академ. годин) з 26 вересня 2023 р. по 14 травня 2024 р. (за винятком канікул та святкових днів)
ЛОКАЦІЯ:
Навчання відбувається online

  ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?
  Заповніть форму і ми зв'яжемося з Вами, аби надати відповіді:
  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на оборобку персональних даних.
  КОНТАКТИ
  +38 (066) 721-76-33
  welcome@mbakids.ua