Онлайн-блогерство: TikTok, Instagram, Youtube

+38 (044) 599-61-23 | +38 (096) 403 47 29

Top
  /  10-11  /  Онлайн-блогерство: TikTok, Instagram, Youtube

Онлайн-блогерство: TikTok, Instagram, Youtube

Залиште заявку на курс зараз і ми зв’яжемося з Вами!

  Дата народження дитини

  Блогерство у соцмережах за 10 годин!

  Соцмережі перетворються на невід’ємну складову нашого повсякденного життя. По-різному можна сприймати це явище, але ігнорувати його не має сенсу. Навпаки, варто розумно перетворювати взаємодію з ними на користь і собі, і оточуючим. Це стосується і малечі.

   

  Якщо ваша дитина прагне мати власні акаунти Youtube, Tik Tok або Instagram, але не розуміє, з чого почати блог, – наш онлайн-інтенсив стане у нагоді!

   

  Кожен учасник курсу матиме можливість «прокачати» свої навички створення контенту в Youtube, Tik Tok та Instagram. В онлайн-режимі учні засвоять основи зйомки, монтажу  та створення сценаріїв для Youtube та Tik Tok, а також основи просування та візуального оформлення блогу в Instagram. Керують програмою досвідчені викладачі-практики, які працюють із цими соціальними мережами.

   

  Програма складається з практичних завдань. Результатом отримання знань щодо кожної соціальної мережі буде створення відео- або фото-контенту. Завдання спрямовані на отримання корисних практичних знань і навичок, розвиток уяви. Курс допомагає розкрити творчий потенціал кожної дитини, повірити в себе і в майбутньому розвивати свій профіль у соціальних мережах!

  Впродовж 10 годин онлайн-інтенсиву:

  YouTube.

   

  Учні розбиратимуться в основах зйомки та монтажу, розроблять сценарій для відео, навчаться базовому просуванню влога в YouTube. Результатом цього блоку буде створений YouTube-канал та перше відео.

  Instagram 

   

  У цьому блоці учні дізнаються, як створити блог в Instagram, обрати концепцію та теми для нього, визначити портрет своїх фолловерів, проаналізувати конкурентів. Зрозуміють, як робити якісний фото- та відеоконтент, а також опанують ази копірайтингу. Результатом цього блоку стане Instagram-акаунт та перші пости та сторіз у ньому.

  TikTok.

   

  Ми поговоримо про алгоритми TikTok, розберемося, що таке тренди та як за ними слідкувати, створимо чекліст, що треба продумати для відео у TikTok. Також опануємо монтаж на платформі і оформлення свого профілю. Результатом цього блоку буде створення профілю та першого відео.

  Подаруйте дитині захоплюючий курс на День Народження!

  Замовляйте сертифікат на курс прямо зараз!

   Дата народження дитини

   ВІК:

   9-12 років

   ДАТИ ЗАНЯТЬ:

   15-24 лютого 2021 р. (5 занять по понеділках, середах, п'ятницях)

   ЧАС ЗАНЯТЬ:

   17:00-19:00

   ВАРТІСТЬ:

   2900 грн.

   Виникли питання? Керівник програми Валерія Юдіна: +38 (063) 640-63-23