Школа юного підприємця

+38 (066) 721 76 33

Top
  /  12-14  /  Школа юного підприємця

Школа юного підприємця

Залиште заявку на інтенсив зараз і ми зв’яжемося з Вами!

  Дата рождения ребенка

  Краще за теорію лише практика! Під час зимового інтенсиву «Школи юного підприємця» наші студенти поринуть у світ дорослих і засвоять підприємницький досвід, створюючи і втілюючи свої креативні ідеї, вдосконалюючи навички роботи в команді і розкриваючи свій особистий потенціал.

  Під час інтенсиву юні підприємці:

  познайомляться з основними поняттями бізнесу: менеджмент, фінанси, продажі, маркетинг

  навчаться визначати ринкову нішу

  дізнаються способи пошуку оригінальних ідей

  застосують навички командної роботи і проявлять свої лідерські здібності

  створять бізнес-моделі продукту

  вивчать канали комунікацій з ЦА

  оберуть способи презентації продукту

  презентують свою бізнес-ідею потенційним інвесторам

  ІНТЕНСИВНЕ ЗАНУРЕННЯ В ПІДПРИЄМНИЦТВО:

  ШЛЯХ ПІДПРИЄМЦЯ - ВІД ІДЕЇ ДО ПРОДАЖУ

  У нашому міні-курсі підлітки спробують змоделювати свою власну компанію. Вони навчаться створювати цінність для людей і звертати увагу на ті необхідні дрібниці, які зможуть виділити їх пропозицію з маси інших. Вони зрозуміють, що бути унікальним і неповторним – означає бути кращим!

   

  Але створити хороший продукт – це півсправи. Ми будемо вчитися тому, як правильно презентувати себе і свою пропозицію, а також найбільш ефективним в кожному конкретному випадку інструментам продажів. Випускний іспит юні підприємці здаватимуть в реальних умовах своїм майбутнім клієнтам – звичайним людям, яких вони зможуть зацікавити своєю пропозицією.

  ДВІ КОМАНДИ - ОДНА МЕТА

  Юні підприємці, розділівшись на команди, обравши ідею і розподіливши між собою ролі, отримають справжній виклик: всього за п’ять днів створити бізнес-ідею, розробити бізнес-план для отримання інвестицій, підготувати презентацію в Power Point і відпрацювати презентаційні навички всією командою. Загальним заліком буде успішна презентація проектів на п’ятий день перед інвесторами.

   

  У формі бізнес-гри підлітки навчаться правильно розставляти пріоритети і ставити чіткі цілі, планувати деталі і розбивати задачу на етапи, розподіляти час і обходитися мінімальними ресурсами. Важливе місце в навчальному процесі займатимуть питання ділової комунікації, розподілу відповідальності та ефективної взаємодії команд між собою.

  Як це було:

  Відгуки учасників курсу

  Міша Болгар-ський, 11 років

  Мне очень понравилось здесь учиться. Особенно интересно было придумывать свой проект и создавать рекламу. Обязательно приду к вам еще!

  Ліза Конова-ленко, 13 років

  Было здорово и познавательно. Узнала много нового, придумала свой ресторан и почувствовала себя настоящим бизнесменом. Очень понравились пары про поиск идеи и маркетинг.

  Кирило Домогаров, 15 років

  Это была моя третья программа в MBA Kids International. Очень понравилось. Здесь я научился работать в команде. Раньше всегда был лидером, здесь попробовал другие роли – теперь есть о чем подумать. Создали с командой бизнес-проект по прокату самокатов в парках. После презентации идеи инвесторам понял, что если доработать, то смогу реализовать. Теперь точно знаю, что хочу быть предпринимателем. Спасибо большое!

  Деталі інтенсиву

  ДАТИ ЗАНЯТЬ:

  23-27 грудня 2019 р.

  ЧАС ЗАНЯТЬ:

  з 10:00 до 13:30

  ВІК:

  12-17 років

  ЛОКАЦІЯ:

  пр-т Героїв Сталінграду, 12Є

  Виникли питання? Керівник програми Олена Чумак: +38(093)790-44-17.

  Вартість навчання

  3 900 грн.

  У вартість включено:

  навчальні матеріали

  супровід куратора

  легкі снеки (сокопаузи)

  Залиште заявку на інтенсив зараз і ми зв’яжемося з Вами!

   Дата рождения ребенка

   Іноді для того, аби дитина отримала максимум від процесу навчання, необхідні індивідуальний підхід та час один-на-один з викладачем. Є опція пройти цей курс персонально в зручному форматі (офлайн або онлайн) та за узгодженим графіком.

   Якщо Вас цікавить індивідуальна освітня програма для дитини:
   Керівник програми Олена Чумак: +38 (093) 790-44-17 або welcome@mbakids.ua.