Школа юного підприємця

+38 (044) 599-61-23 | +38 (096) 403 47 29

Top
  /  12-14  /  Школа юного підприємця

Школа юного підприємця

Залиште заявку на інтенсив зараз і ми зв’яжемося з Вами!

Дата рождения ребенка

Краще за теорію лише практика! Під час зимового інтенсиву «Школи юного підприємця» наші студенти поринуть у світ дорослих і засвоять підприємницький досвід, створюючи і втілюючи свої креативні ідеї, вдосконалюючи навички роботи в команді і розкриваючи свій особистий потенціал.

Під час інтенсиву юні підприємці:

познайомляться з основними поняттями бізнесу: менеджмент, фінанси, продажі, маркетинг

навчаться визначати ринкову нішу

дізнаються способи пошуку оригінальних ідей

застосують навички командної роботи і проявлять свої лідерські здібності

створять бізнес-моделі продукту

вивчать канали комунікацій з ЦА

оберуть способи презентації продукту

презентують свою бізнес-ідею потенційним інвесторам

ІНТЕНСИВНЕ ЗАНУРЕННЯ В ПІДПРИЄМНИЦТВО:

ШЛЯХ ПІДПРИЄМЦЯ - ВІД ІДЕЇ ДО ПРОДАЖУ

У нашому міні-курсі підлітки спробують змоделювати свою власну компанію. Вони навчаться створювати цінність для людей і звертати увагу на ті необхідні дрібниці, які зможуть виділити їх пропозицію з маси інших. Вони зрозуміють, що бути унікальним і неповторним – означає бути кращим!

 

Але створити хороший продукт – це півсправи. Ми будемо вчитися тому, як правильно презентувати себе і свою пропозицію, а також найбільш ефективним в кожному конкретному випадку інструментам продажів. Випускний іспит юні підприємці здаватимуть в реальних умовах своїм майбутнім клієнтам – звичайним людям, яких вони зможуть зацікавити своєю пропозицією.

ДВІ КОМАНДИ - ОДНА МЕТА

Юні підприємці, розділівшись на команди, обравши ідею і розподіливши між собою ролі, отримають справжній виклик: всього за п’ять днів створити бізнес-ідею, розробити бізнес-план для отримання інвестицій, підготувати презентацію в Power Point і відпрацювати презентаційні навички всією командою. Загальним заліком буде успішна презентація проектів на п’ятий день перед інвесторами.

 

У формі бізнес-гри підлітки навчаться правильно розставляти пріоритети і ставити чіткі цілі, планувати деталі і розбивати задачу на етапи, розподіляти час і обходитися мінімальними ресурсами. Важливе місце в навчальному процесі займатимуть питання ділової комунікації, розподілу відповідальності та ефективної взаємодії команд між собою.

Як це було:

Відгуки учасників курсу

Міша Болгар-ський, 11 років

Мне очень понравилось здесь учиться. Особенно интересно было придумывать свой проект и создавать рекламу. Обязательно приду к вам еще!

Ліза Конова-ленко, 13 років

Было здорово и познавательно. Узнала много нового, придумала свой ресторан и почувствовала себя настоящим бизнесменом. Очень понравились пары про поиск идеи и маркетинг.

Кирило Домогаров, 15 років

Это была моя третья программа в MBA Kids International. Очень понравилось. Здесь я научился работать в команде. Раньше всегда был лидером, здесь попробовал другие роли – теперь есть о чем подумать. Создали с командой бизнес-проект по прокату самокатов в парках. После презентации идеи инвесторам понял, что если доработать, то смогу реализовать. Теперь точно знаю, что хочу быть предпринимателем. Спасибо большое!

Деталі інтенсиву

ДАТИ ЗАНЯТЬ:

23-27 грудня 2019 р.

ЧАС ЗАНЯТЬ:

з 10:00 до 13:30

ВІК:

12-17 років

ЛОКАЦІЯ:

пр-т Героїв Сталінграду, 12Є

Виникли питання? Керівник програми Олена Чумак: +38(093)790-44-17.

Вартість навчання

3 900 грн.

У вартість включено:

навчальні матеріали

супровід куратора

легкі снеки (сокопаузи)

Залиште заявку на інтенсив зараз і ми зв’яжемося з Вами!

Дата рождения ребенка