Школа професій: блогер

+38 (066) 721 76 33

Top
  /  10-11  /  Школа професій: блогер

Школа професій: блогер

Залиште заявку на курс зараз і ми зв’яжемося з Вами!

  Дата народження дитини

  Блогерство як професія за 10 годин!

  Соцмережі перетворються на невід’ємну складову нашого повсякденного життя. По-різному можна сприймати це явище, але ігнорувати його не має сенсу. Навпаки, варто розумно перетворювати взаємодію з ними на користь і собі, і оточуючим. Це стосується і малечі.

   

  Якщо ваша дитина прагне мати власні акаунти Youtube, Tik Tok або Instagram, але не розуміє, з чого почати блог, – наш інтенсив стане у нагоді!

   

  Кожен учасник курсу матиме можливість «прокачати» свої навички створення контенту в Youtube, Tik Tok та Instagram. В онлайн-режимі учні засвоять основи зйомки, монтажу  та створення сценаріїв для Youtube та Tik Tok, а також основи просування та візуального оформлення блогу в Instagram. Керують програмою досвідчені викладачі-практики, які працюють із цими соціальними мережами.

   

  Програма складається з практичних завдань. Результатом отримання знань щодо кожної соціальної мережі буде створення відео- або фото-контенту. Завдання спрямовані на отримання корисних практичних знань і навичок, розвиток уяви. Курс допомагає розкрити творчий потенціал кожної дитини, повірити в себе і в майбутньому розвивати свій профіль у соціальних мережах!

  Впродовж 10 годин профорієнтаційного інтенсиву:

  YouTube.

   

  Учні розбиратимуться в основах зйомки та монтажу, розроблять сценарій для відео, навчаться базовому просуванню влога в YouTube. Результатом цього блоку буде створений YouTube-канал та перше відео.

  Instagram 

   

  У цьому блоці учні дізнаються, як створити блог в Instagram, обрати концепцію та теми для нього, визначити портрет своїх фолловерів, проаналізувати конкурентів. Зрозуміють, як робити якісний фото- та відеоконтент, а також опанують ази копірайтингу. Результатом цього блоку стане Instagram-акаунт та перші пости та сторіз у ньому.

  TikTok.

   

  Ми поговоримо про алгоритми TikTok, розберемося, що таке тренди та як за ними слідкувати, створимо чекліст, що треба продумати для відео у TikTok. Також опануємо монтаж на платформі і оформлення свого профілю. Результатом цього блоку буде створення профілю та першого відео.

  Викладачі курсу:

  Богдана Гавриленко

  Head of Video Production в MBA Kids International. Продюсерка TikTok-каналу @mbakids.ua. Магістр з PR та зв’язків з громадськістю.

  Інна Калініна

  Автор курсів в MBA Kids International: «Школа юного відеоблогера», «Секрети сторітеллінга для молодших школярів»,«Інтерактивний театр професій». Керівник і викладач в своїй студії мультиплікації «Мрії Слона Люсі» тощо. 16 років досвіду роботи на ТБ - автор і ведуча щовечірньої програми для малюків «Казка Домовуші». Викладач режисури ТВ в КНУТКіТВ ім. Карпенко-Карого.

  Діана Назаренко

  Експерт в упаковці та просуванні комерційних та особистих акаунтів в Instagram. Викладач інтенсивного курсу з інстаблогерства в MBA Kids International. Сертифікований інстаграм-маркетолог університету digital-професій University.

  Подаруйте дитині захоплюючий курс на День Народження!

  Замовляйте сертифікат на курс прямо зараз!

   Дата народження дитини

   ВІК:

   9-12 років

   ДАТИ ЗАНЯТЬ:

   14-18 червня 2021 р.

   ЧАС ЗАНЯТЬ:

   10:00-13:30

   ЛОКАЦІЯ:

   вул. Дніпровська набережна, 14Л (КМДШ-Осокорки)

   ВАРТІСТЬ:

   3900 грн.

   Іноді для того, аби дитина отримала максимум від процесу навчання, необхідні індивідуальний підхід та час один-на-один з викладачем. Є опція пройти цей курс персонально в зручному форматі (офлайн або онлайн) та за узгодженим графіком.

   Якщо Вас цікавить індивідуальна освітня програма для дитини:
   Керівник програми Діана Назаренко: +38 (050) 474-15-76 або welcome@mbakids.ua.