Онлайн-курс з профорієнтації для підлітків

+38 (066) 721 76 33

Top
  /  12-14  /  Онлайн-курс з профорієнтації для підлітків

Онлайн-курс з профорієнтації для підлітків

Залиште заявку на курс зараз і ми зв’яжемося з Вами!

  Дата народження дитини

  Основна мета онлайн-курсу з профорієнтації для підлітків на весняних канікулах: надати дітям можливість і дати інструменти для знайомства з собою і світом професій, а також допомогти їм розібратися зі своїми професійними бажаннями.

  На кожному із занять (починаючи з другого) підлітки самостійно детально вивчатимуть професійні сфери та професії, дізнаватимуться особливості свого психотипу та цінності для того, щоб до кінця курсу обрати професійний напрямок.

  На кожне з занять (починаючи з другого) ми запрошуватимемо представників професій, які розглядають підлітки, та будемо знайомитися з середини з особливостями роботи в них.

  Також у кожного з учнів є можливість у будь-який момент курсу звернутися до викладача та отримати зворотній зв’язок на хвилююче питання чи допомогу у виборі професійного напрямку.

  25% теорії і 75% практики!

  На курсі підлітки:

  познайомляться з сучасними тенденціями ринку праці
  познайомляться з більш ніж 23 професійними сферами та професіями у них
  визначать свої сильні сторони, кар’єрні цінності та мотиви у роботі
  оберуть професійну сферу
  попрацюють над впевненістю у собі, яка дасть можливість подолати страх публічних виступів, написання екзаменів, складних розмов тощо
  навчаться основам емоційного інтелекту, що допоможе їм справлятися з складними ситуаціями та власними емоціями у період стресу, вступних іспитів, написання ЗНО та інших важливих та хвилюючих моментів

  Викладач курсу:

  Тематичний план занять курсу:

  Заняття 1. Знайомство. Міфи профорієнтації, тенденції ринку праці, основні кар’єрні стратегії. Професійні інтереси, або як зрозуміти, з чим я хочу працювати
  • з якими міфами стикаються підлітки, коли обирають професію;
  • що насправді обираємо, коли говоримо про кар’єру;
  • з яких етапів складається вибір професії і які існують кар’єрні стратегії;
  • що відбувається на ринку праці, основні тенденції, можливості та професії майбутнього;
  • що потрібно знати та вміти для того, щоб бути успішним;
  • визначимо, які професійні інтереси є у кожного з учасників курсу, та який тип роботи їм буде найбільш цікаво виконувати (зробимо тестування) та оберемо декілька можливих майбутніх професійних сфер.
  Заняття 2. Сильні сторони та мої кар’єрні цінності
  • попрацюємо з професійними інтересами і завданнями, які хочемо вирішувати в професії, і виконаємо практичний тест;
  • визначимо сильні сторони та здібності учасників курсу;
  • познайомимося з різними типами роботи, а також до якого типу роботи у кожного є схильності;
  • визначимо професійні цінності та що буде мотивувати у роботі. Проаналізуємо, чи зможуть підлітки реалізовувати їх в обраних професіях, або ж які інші можуть бути варіанти;
  • познайомимося з основними професійними сферами (більше 23) і професіями всередині них, виконаємо практичне завдання знайти кілька варіантів професій, які можуть бути цікавими.
  Заняття 3. Самооцінка, або чому так важливо бути впевненим у собі
  • попрацюємо з самооцінкою (невпевненість у собі, сором’язливіть, страх публічних виступів, страх провалити іспити тощо); підлітки отримають практичні завдання, як працювати з нею самостійно;
  • розберемо, чому так важливо пережити відмову, і що робити, якщо ми чуємо «ні»;
  • розберемо, які типи інтелекту існують, та визначимо ведучі типи у кожного з учасників;
  • проаналізуємо професійні напрямки, які обрали учасники курсу.
  Заняття 4. Моє місце у команді. Психотипи особистості
  • дізнаємося, за яким принципом з точку зору психології формується команда;
  • які основні ролі у ній існують та який тип роботи відповідає цим ролям;
  • зробимо практичні вправи, які допоможуть визначити своє місце в команді;
  • підлітки дізнаються про основні психотипи особистості, а також сильні та слабкі місця кожного з них та яким чином з ними працювати;
  • дізнаємося, яким чином слід формувати успішну команду, враховуючи психотипи особистості;
  • яким чином кожен із психотипів досягає успіху, як розпоряджається грошима, приймає рішення, яку роль в команді обирає.
  Заняття 5. Емоційний інтелект. Цілепокладання та моя картина майбутнього
  • познайомимося з основними правилами управління емоціями;
  • навчимося працювати з гнівом;
  • розширимо свої знання щодо спектру емоцій та познайомимося з ними (існують не лише радість, гнів, туга, відраза –  емоцій налічується більше 400);
  • виконаємо вправу на побудову картини майбутнього та поставимо ціль на найближчі 6 місяців;
  • учні створять міні-презентацію про себе (свої сильні сторони, інтереси, обрану професію).

  Деталі курсу

  ВІК:

  14-17 років

  ДАТИ:

  19-23 липня 2021 р. (5 занять по 2 години)

  ЧАС ЗАНЯТЬ:

  11:00-13:00

  ЛОКАЦІЯ:

  онлайн

  Виникли питання? Керівник курсу Валерія Юдіна: +38 (063) 640-63-23

  Відгуки учасників курсу

  Тетяна, 14 років

  Ідея відвідати цей курс була більше моя, і батьки її підтримали. Викладач слухала кожного і доводила діалог до кінця. Якщо піднімали тему, то закінчували її, навіть якщо вона була незапланована.

  Спочатку я думала, що три години буде занадто багато, щоб усидіти на місці. Але цього не сталося, і час минав досить швидко.

  На курсі було досить багато інформації, як нової, так і вже відомої. Трохи змінилося моє розуміння себе – я стала краще розуміти свої сильні сторони.

  Дуже сподобались люди. Все було доброзичливо, тепло. Практичні завдання та ігри мені дуже сподобались – змушували гарно поміркувати. Дякую за такий курс!

  Софія

  Мама запропонувала мені курс з профорієнтації і я погодилась. Викладач дуже класна, і теорії, і практики вистачило – мені дуже сподобалось, все було дуже чітко продумано. Розуміння себе у мене не змінилося, але курс мені дуже сподобався – я дізналася дуже багато нового та навіть вирішила, на кого буду вступати вчитись.

  Олександр

  Мою участь в курсі з профорінтації ініціювала мама і я підхопив її. Викладач чудова: все розуміє і дуже гарно викладає – всього вистачає. Структура курсу теж непогана і обсяг опрацьованого матеріалу достатній, але тепер мені хочеться все більше і більше вивчати – але це особисте бажання. Адже моє саморозуміння змінилося – і, доречі, в кращий бік, я багато чого дізнався про себе і взагалі про людей та психологію, розкрив себе з різних сторін і почав себе сприймати краще 😁

  Мені дууууууже сподобалось навчання на вашому курсі! Дуже-дуже-дуже класні люди оточували – і учні і керівники. Це чудовий досвід і я його рекомендую всім!

  Марічка, 17 років

  Идея пройти курс была моей мамы и ее подруги. Я лично не хотела, ибо не видела в этом смысла – у меня было четко сформировано виденье себя как личности. Но обучение и Анна смогли привнести кое-что новое о моих лидерских способностях.

  По изложенной информации все супер, но, я думаю, что курс можно сократить до 3-4 занятий. Также отмечу, что название – «Курс по профориентации» – предполагает, что ожидается работа с профессиями. По сути же оказалось, что обучение больше направлено на понимание себя как личности. Мне кажется, этот курс подходит ребятам младше меня, ибо я уже в выпускном классе и понимаю, куда поступать и кем быть.

  Вартість навчання

  2 900 грн.

  Залиште заявку на курс зараз і ми зв’яжемося з Вами!

   Дата народження дитини

   Іноді для того, аби дитина отримала максимум від процесу навчання, необхідні індивідуальний підхід та час один-на-один з викладачем. Є опція пройти цей курс персонально в зручному форматі (офлайн або онлайн) та за узгодженим графіком.

   Якщо Вас цікавить індивідуальна освітня програма для дитини:
   Керівник програми Валерія Юдіна: +38 (063) 640 63 23 або welcome@mbakids.ua.