Літній табір під Києвом спільно з Arbuz.Zone

+38 (044) 599-61-23 | +38 (096) 403 47 29

Top
  /  10-11  /  Літній табір під Києвом спільно з Arbuz.Zone

Літній табір під Києвом спільно з Arbuz.Zone

Залиште заявку на зміну зараз і ми зв’яжемося з Вами!

Дата народження дитини

Спільно із Зоною розвитку Arbuz.Zone влітку 2020 року MBA Kids International запрошує на  тематичну зміну табору у затишній локації «Фортуна Клуб», що знаходиться в 20 км від Києва.

На дітей та підлітків 7-15 років у літньому таборі неподалік від Києва чекають тематичні зміни, впродовж яких школяри матимуть змогу відпочити від школи і зануритися в круговерть цікавих активностей та знайомств.

Особливості перебування у таборі Arbuz.Zone

3-місне проживання

 

Усі діти проживають у тримісних кімнатах зі зручностями. Тренери проживають в одному корпусі із дітьми. Вся територія повністю закрита, та має 23 камери відеоспостереження по периметру бази відпочинку.

5-разове харчування

 

Спільно з рестораном комплексу розроблене спеціальне харчування для дітей та підлітків, враховуючи середньодобові норми вживання білків, жирів та вуглеводів.

24/7 повага 

 

Кожна дитина заслуговує на шанобливе ставлення, незалежно від її поведінки, ситуації, статі, віку, поглядів, інтересів тощо. Дитина – це, передусім, маленька людина. Зневажливе відношення до неї у таборі неприпустиме.

Під час зміни:

Дослідимо кейси компаній-новаторів
Опануємо методику дизайн-мислення
Створимо прототип інноваційного продукту або послуги
Презентуємо свої проекти на Ярмарку інновацій
Поспілкуємося з українськими експертами інновацій
Приймемо участь у тематичних майстер-класах та тренінгах

Зміна Tesla Lab: 17.08-28.08

Технологія розпізнавання облич, екопластик, Tesla Cybertruck – майбутнє відбувається зараз.

Чергова зміна в нашому таборі присвячена пошуку нестандартних та інноваційних рішень. Ми заглибимось у світ найсучасніших інновацій і проаналізуємо кейси компаній-новаторів. Використовуючи технологію дизайн-мислення, створимо власні інноваційні проекти.

Дизайн-мислення (design thinking) – це, перш за все, дослідження і виявлення прихованих потреб людей і експериментальні підходи до створення нових товарів і послуг, які задовольнять потреби споживачів.

Саме методологія дизайн-мислення дозволяє створювати інноваційні продукти або вдосконалювати існуючі, ґрунтуючись на реальних проблемах і потребах реальних людей. Це підвищує вірогідність, що створювані продукт або послуга будуть дійсно актуальними. І ймовірність того, що проект буде успішним, різко зростає.

Деталі зміни

ДАТИ:

17.08-28.08

ВІКОВА ГРУПА

7-15 років

ЛОКАЦІЯ:

«Фортуна Клуб» (с. Пухівка, вул. Набережна, 2)

Вартість зміни

17 600 грн. (актуально до 30.06.2020 р.)

Залиште заявку на зміну зараз і ми зв’яжемося з Вами!

Дата народження дитини

До початку заїзду залишилось:

Наші інші програми: