Курс з профорієнтації для підлітків

+38 (066) 721 76 33

Top
  /  12-14  /  Курс з профорієнтації для підлітків

Курс з профорієнтації для підлітків

Залиште заявку на курс зараз і ми зв’яжемося з Вами!

  Дата народження дитини

  25% теорії і 75% практики!

  Основна мета курсу: надати підліткам можливість і дати інструменти для знайомства з собою і світом професій, а також допомогти їм розібратися зі своїми професійними бажаннями.

  Кожне заняття складається з двох частин: 25% теорії + 75% практики.
  Починаючи з першого заняття учасники курсу знайомитимуться з професіями більш ніж в 23 сферах.
  На кожному наступному занятті вони знайомитимуться глибше зі світом професій, особливостями роботи в них, дізнаються, як тестувати професії, а також займатимуться самодослідженням, адже лише розуміючу і знаючи себе, ми здатні робити вибір (виходячи зі своїх бажань, прагнень, мрій та амбіцій).

  В кінці курсу підлітки створять міні-презентацію про професії і сфери, які вони обрали, розкажуть про свої психотипи особистості, кар’єрні цінності і підготують перелік університетів, куди вони планують вступати.

  Ми працюватимемо за американським класифікатором професій і глибоко вовчимо кожну (які основні завдання, з чого складається щоденна рутина, які знання необхідно мати тощо).

  Викладач курсу:

  Про що піде мова на курсі:

  МІФИ ПРОФОРІЄНТАЦІЇ. ТЕНДЕНЦІЇ РИНКУ ПРАЦІ. КАР'ЄРНІ СТРАТЕГІЇ.
  • з якими міфами стикаються підлітки, коли обирають професію;
  • що насправді обираємо, коли говоримо про кар’єру;
  • з яких етапів складається вибір професії і які існують кар’єрні стратегії;
  • що зараз відбувається на ринку праці і що потрібно знати і вміти підліткам, щоб бути успішними.
  ПРОФЕСІЙНІ ІНТЕРЕСИ, АБО ЯК ЗРОЗУМІТИ, З ЧИМ Я ХОЧУ ПРАЦЮВАТИ.
  • попрацюємо з професійними інтересами і завданнями, які хочемо вирішувати в професії, і виконаємо практичний тест;
  • познайомимося з основними професійними сферами (більше 23) і професіями всередині них, виконаємо практичне завдання знайти кілька варіантів професій, які можуть бути цікавими.
  САМООЦІНКА. РОБОТА З «НІ».
  • впевненість в собі, вміння вирішувати завдання, справлятися зі скромністю і сором’язливістю.
  СИЛЬНІ СТОРОНИ, АБО ЧОМУ НАМ ЗДАЄТЬСЯ, ЩО МИ НЕ ТАЛАНОВИТІ.
  • різні класифікації сильних сторін, тести, які допомагають визначити сильні сторони підлітка;
  • аналіз ступеню застосування своїх сильних сторін в бажаному напрямку.
  ПСИХОЛОГІЧНІ ТИПИ ОСОБИСТОСТІ. ОСОБЛИВОСТІ.
  • основні типи особистості, особливості характеру, бажані професійні напрямки в зв’язку з типом особистості, особливостями розпорядження грошима і вмінням приймати рішення; по кожному психотипу учні дізнаються як свої сильні, так і слабкі сторони, а також отримають рекомендації по роботі з ними і виконають завдання визначити свій тип особистості і оприлюднити його на занятті.
  КАР'ЄРНІ ЦІННОСТІ АБО СЕНСИ В РОБОТІ.
  • 8 основних кар’єрних цінностей, тестування для визначення особистих цінностей, співвідношення їх з бажаними професіями (чи зможе дитина їх реалізовувати в обраних професіях, які можуть бути додаткові варіанти).
  ОСНОВИ ЕМОЦІЙНОГО ІНТЕЛЕКТУ.
  • основи емоційного інтелекту, як керувати своїми емоціями, робота з гнівом.
  КОМАНДА І МОЄ МІСЦЕ В НІЙ. ЗАХИСТ ВИПУСКНОГО ПРОЄКТУ.
  • принципи створення команди: основні ролі і їх завдання, слабкі і сильні сторони, можливості розвитку;
  • практичні вправи для того, щоб визначити, яке місце в команді займає кожен з учасників;
  •  учасники зроблять міні-презентації, в яких розкажуть про обрану професію, свої сильні сторони, кар’єрні цінності, можливі варіанти університетів для вступу.

  Деталі курсу

  ВІК:

  14-17 років

  ДАТИ:

  14-18 червня 2021 р.

  ЧАС ЗАНЯТЬ:

  10:00-13:30

  ЛОКАЦІЯ:

  вул. Дніпровська набережна, 14Л (КМДШ-Осокорки)

  Виникли питання? Керівник програми Діана Назаренко: +38 (050) 474-15-76

  Відгуки учасників курсу

  Тетяна, 14 років

  Ідея відвідати цей курс була більше моя, і батьки її підтримали. Викладач слухала кожного і доводила діалог до кінця. Якщо піднімали тему, то закінчували її, навіть якщо вона була незапланована.

  Спочатку я думала, що три години буде занадто багато, щоб усидіти на місці. Але цього не сталося, і час минав досить швидко.

  На курсі було досить багато інформації, як нової, так і вже відомої. Трохи змінилося моє розуміння себе – я стала краще розуміти свої сильні сторони.

  Дуже сподобались люди. Все було доброзичливо, тепло. Практичні завдання та ігри мені дуже сподобались – змушували гарно поміркувати. Дякую за такий курс!

  Софія

  Мама запропонувала мені курс з профорієнтації і я погодилась. Викладач дуже класна, і теорії, і практики вистачило – мені дуже сподобалось, все було дуже чітко продумано. Розуміння себе у мене не змінилося, але курс мені дуже сподобався – я дізналася дуже багато нового та навіть вирішила, на кого буду вступати вчитись.

  Олександр

  Мою участь в курсі з профорінтації ініціювала мама і я підхопив її. Викладач чудова: все розуміє і дуже гарно викладає – всього вистачає. Структура курсу теж непогана і обсяг опрацьованого матеріалу достатній, але тепер мені хочеться все більше і більше вивчати – але це особисте бажання. Адже моє саморозуміння змінилося – і, доречі, в кращий бік, я багато чого дізнався про себе і взагалі про людей та психологію, розкрив себе з різних сторін і почав себе сприймати краще 😁

  Мені дууууууже сподобалось навчання на вашому курсі! Дуже-дуже-дуже класні люди оточували – і учні і керівники. Це чудовий досвід і я його рекомендую всім!

  Марічка, 17 років

  Идея пройти курс была моей мамы и ее подруги. Я лично не хотела, ибо не видела в этом смысла – у меня было четко сформировано виденье себя как личности. Но обучение и Анна смогли привнести кое-что новое о моих лидерских способностях.

  По изложенной информации все супер, но, я думаю, что курс можно сократить до 3-4 занятий. Также отмечу, что название – «Курс по профориентации» – предполагает, что ожидается работа с профессиями. По сути же оказалось, что обучение больше направлено на понимание себя как личности. Мне кажется, этот курс подходит ребятам младше меня, ибо я уже в выпускном классе и понимаю, куда поступать и кем быть.

  Вартість навчання

  3 900 грн.

  У вартість включено:

  навчальні матеріали

  супровід куратора

  легкі снеки (сокопаузи)

  Залиште заявку на курс зараз і ми зв’яжемося з Вами!

   Дата народження дитини

   Іноді для того, аби дитина отримала максимум від процесу навчання, необхідні індивідуальний підхід та час один-на-один з викладачем. Є опція пройти цей курс персонально в зручному форматі (офлайн або онлайн) та за узгодженим графіком.

   Якщо Вас цікавить індивідуальна освітня програма для дитини:
   Керівник програми Діана Назаренко: +38 (050) 474 15 76 або welcome@mbakids.ua.