Gdańsk Business Week 2020

+38 (066) 721 76 33

Top
  /  15-17  /  Gdańsk Business Week 2020

Gdańsk Business Week 2020

Залиште заявку на програму зараз і ми зв’яжемося з Вами!

  Дата рождения ребенка

  Gdańsk Business Week – це ТИЖДЕНЬ НАВЧАННЯ для підлітків 15-19 років, що включає семінари з питань підприємництва та бізнес-симуляцію.

  У 2020 році бізнес-інкубатор STARTER (м Гданськ, Польща) очікує на 10 представників від України, які приєднаються до міжнародного ком’юніті майбутніх бізнесменів.

  Нашу українську делегацію чекають: мультинаціональна команда учасників з різних країн, інтенсивна навчальна програма англійською і розробка своєї бізнес-ідеї з нуля.

  Молоді підприємці актуалізують свої бізнес-навички і представлять власні розробки експертам Invest GDA, Speednet або Wipro.

  Унікальність програми:

  В рамках програми підприємці-початківці створюють свої власні продукти, які представляють формат Trade Show.

  В одному місці зосереджені представники міжнародних і локальних компаній, таких як: Ziaja, Boeing та Deloitte.

  Міжнародний обмін досвідом, інтеграція в європейську молодіжну спільноту, можливість заявити про себе!

  В програмі навчання:

  • Проектна робота
  • Зустрічі з лідерами компаній
  • Бізнес-ігри
  • Воркшопи з лідерства
  • Воркшопи зі стратегії
  • Воркшопи з маркетингу та комунікацій
  • Бізнес-симуляції
  • Презентація проєктів інвесторам
  • Час на спілкування

  Як минає навчання:

  Відгуки

  У 2018 році команда з України налічувала 8 учасників під керівництвом тьютора і викладача Річний програми MBA Kids Юлії Жирової. Ось її враження від GBW:

   

  «За минулі 10 років я відвідала понад 200 конференцій, але такої насиченої програми не зустрічала ні на жодній! За основу Gdansk Business Week взята програма Washington Business Week, яка в Польщі підтримується на державному рівні. І це неймовірний рівень знань не тільки для підлітків, але й для нас, дорослих; можливість познайомитися з цікавими людьми – підприємцями як з Польщі, так і з США. Більш того, всі тренінги і комунікації здійснюються англійською мовою, що одночасно – і челлендж, і можливість прокачати свої знання іноземної.

   

  Від України у 2018 році році було лише 8 представників – цифра хоч і маленька, але гідна, оскільки 90% учасників – поляки і ще декілька студентів – з Грузії. Що стосується тренерів, практично половина – з США, решта – з Польщі і пара з Росії. Від України було лише двоє – я та представник Boeing Ukraine. Фактично всі команди працювали під керівництвом наставника з реального підприємницького середовища – це крута фішка, оскільки дуже часто в умовах становлення свого бізнесу шанс спертися на досвід того, хто подібний шлях вже пройшов, мінімальний.

   

  Як GBW організована? Всі учасники діляться на команди – уявні компанії, в яких кожен учасник наділений певними функціональними обов’язками: хтось відповідає за маркетинг, інші – за координацію продажів або виробництво тощо. Їм часто доводиться стикатися з реальними проблемами і вирішувати їх, таким чином гарантуючи, що їх «бізнес» буде ефективно функціонувати протягом наступних двох років (вісім кварталів протягом шести днів інтенсиву).

   

  За шість днів ми:

  • розглянули ряд реальних бізнес-кейсів;
  • побували на екскурсії в реальному бізнес-інкубаторі;
  • пройшли тренінги від представників бізнесу;
  • провели командні зустрічі для ефективної роботи кожної групи;
  • створили власні продукти під час зустрічей «компанії»;
  • захистили свій проект перед представниками бізнес-інкубатора та іншими підприємцями – потенційними інвесторами;
  • нарешті, презентували свій продукт – мінімальний творчий прототип – в рамках виставки зі стендами всіх «компаній». Близько 50 реальних представників бізнесу побували на всіх стендах і «інвестували» віртуальну валюту в той проект, який, на їх погляд, є найбільш перспективним. Таким чином, «компанія», яка отримала найбільше «фінансування», виривалася в лідери.Фінальним акордом GBW стало урочисте нагородження, на якому був присутній мер міста і CEO бізнес-інкубатора Starter.

   

  Учасники GBW не дадуть збрехати– програма неймовірно насичена: протягом дня у нас було лише три перерви – на сніданок, обід і вечерю. І це, як не дивно, ідеальний темп: таким чином відбувається повне занурення в бізнес-середовище, в бізнес-процеси, та що вже– в бізнес-реальність, коли на кону– ринковий запуск свого продукту. І від того, наскільки ти в темі, залежить, чи буде твій стартап успішним або з тріском провалиться.

   

  Мені здається, Gdansk Business Week– це найкраща симуляція підприємницьких буднів. І якщо ваша дитина замислюється, а чи не стати бізнесменом, більш гідного інтенсиву годі й шукати».

  Деталі програми:

  МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

  Бізнес-інкубатор STARTER (м. Гданьск, Польща)

  ЧАС ЗАНЯТЬ:

  8:00-21:30

  ВІК УЧАСНИКІВ:

  15-19 років

  ДАТИ:

  11-18 липня 2020 р.

  КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

  Вартість:

  420 EUR

  У вартість включено: участь в програмі Gdańsk Business Week, проживання, харчування, супровід групи. Окремо сплачуються: авіа, страховка.

  Участь можлива після заповнення заявки і особистої зустрічі-знайомства з менеджером програми англійською мовою!

  Залиште заявку на програму зараз і ми зв’яжемося з Вами!

   Дата рождения ребенка

   ДО КІНЦЯ ПРИЙОМУ ЗАЯВОК НА ПРОГРАМУ ЗАЛИШИЛОСЬ:

   Керівник програми: Наталія Мелена, +38 067 445 96 06.

   Наші інші програми