Gdańsk Business Week 2020

+38 (044) 599-61-23 | +38 (096) 403 47 29

Top
  /  15-17  /  Gdańsk Business Week 2020

Gdańsk Business Week 2020

Залиште заявку на програму зараз і ми зв’яжемося з Вами!

Дата рождения ребенка

Gdańsk Business Week – це ТИЖДЕНЬ НАВЧАННЯ для підлітків 15-19 років, що включає семінари з питань підприємництва та бізнес-симуляцію.

У 2020 році бізнес-інкубатор STARTER (м Гданськ, Польща) очікує на 10 представників від України, які приєднаються до міжнародного ком’юніті майбутніх бізнесменів.

Нашу українську делегацію чекають: мультинаціональна команда учасників з різних країн, інтенсивна навчальна програма англійською і розробка своєї бізнес-ідеї з нуля.

Молоді підприємці актуалізують свої бізнес-навички і представлять власні розробки експертам Invest GDA, Speednet або Wipro.

Унікальність програми:

В рамках програми підприємці-початківці створюють свої власні продукти, які представляють формат Trade Show.

В одному місці зосереджені представники міжнародних і локальних компаній, таких як: Ziaja, Boeing та Deloitte.

Міжнародний обмін досвідом, інтеграція в європейську молодіжну спільноту, можливість заявити про себе!

В програмі навчання:

 • Проектна робота
 • Зустрічі з лідерами компаній
 • Бізнес-ігри
 • Воркшопи з лідерства
 • Воркшопи зі стратегії
 • Воркшопи з маркетингу та комунікацій
 • Бізнес-симуляції
 • Презентація проєктів інвесторам
 • Час на спілкування

Як минає навчання:

Відгуки

У 2018 році команда з України налічувала 8 учасників під керівництвом тьютора і викладача Річний програми MBA Kids Юлії Жирової. Ось її враження від GBW:

 

«За минулі 10 років я відвідала понад 200 конференцій, але такої насиченої програми не зустрічала ні на жодній! За основу Gdansk Business Week взята програма Washington Business Week, яка в Польщі підтримується на державному рівні. І це неймовірний рівень знань не тільки для підлітків, але й для нас, дорослих; можливість познайомитися з цікавими людьми – підприємцями як з Польщі, так і з США. Більш того, всі тренінги і комунікації здійснюються англійською мовою, що одночасно – і челлендж, і можливість прокачати свої знання іноземної.

 

Від України у 2018 році році було лише 8 представників – цифра хоч і маленька, але гідна, оскільки 90% учасників – поляки і ще декілька студентів – з Грузії. Що стосується тренерів, практично половина – з США, решта – з Польщі і пара з Росії. Від України було лише двоє – я та представник Boeing Ukraine. Фактично всі команди працювали під керівництвом наставника з реального підприємницького середовища – це крута фішка, оскільки дуже часто в умовах становлення свого бізнесу шанс спертися на досвід того, хто подібний шлях вже пройшов, мінімальний.

 

Як GBW організована? Всі учасники діляться на команди – уявні компанії, в яких кожен учасник наділений певними функціональними обов’язками: хтось відповідає за маркетинг, інші – за координацію продажів або виробництво тощо. Їм часто доводиться стикатися з реальними проблемами і вирішувати їх, таким чином гарантуючи, що їх «бізнес» буде ефективно функціонувати протягом наступних двох років (вісім кварталів протягом шести днів інтенсиву).

 

За шість днів ми:

 • розглянули ряд реальних бізнес-кейсів;
 • побували на екскурсії в реальному бізнес-інкубаторі;
 • пройшли тренінги від представників бізнесу;
 • провели командні зустрічі для ефективної роботи кожної групи;
 • створили власні продукти під час зустрічей «компанії»;
 • захистили свій проект перед представниками бізнес-інкубатора та іншими підприємцями – потенційними інвесторами;
 • нарешті, презентували свій продукт – мінімальний творчий прототип – в рамках виставки зі стендами всіх «компаній». Близько 50 реальних представників бізнесу побували на всіх стендах і «інвестували» віртуальну валюту в той проект, який, на їх погляд, є найбільш перспективним. Таким чином, «компанія», яка отримала найбільше «фінансування», виривалася в лідери.Фінальним акордом GBW стало урочисте нагородження, на якому був присутній мер міста і CEO бізнес-інкубатора Starter.

 

Учасники GBW не дадуть збрехати– програма неймовірно насичена: протягом дня у нас було лише три перерви – на сніданок, обід і вечерю. І це, як не дивно, ідеальний темп: таким чином відбувається повне занурення в бізнес-середовище, в бізнес-процеси, та що вже– в бізнес-реальність, коли на кону– ринковий запуск свого продукту. І від того, наскільки ти в темі, залежить, чи буде твій стартап успішним або з тріском провалиться.

 

Мені здається, Gdansk Business Week– це найкраща симуляція підприємницьких буднів. І якщо ваша дитина замислюється, а чи не стати бізнесменом, більш гідного інтенсиву годі й шукати».

Деталі програми:

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:

Бізнес-інкубатор STARTER (м. Гданьск, Польща)

ЧАС ЗАНЯТЬ:

8:00-21:30

ВІК УЧАСНИКІВ:

15-19 років

ДАТИ:

11-18 липня 2020 р.

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

Вартість:

420 EUR

У вартість включено: участь в програмі Gdańsk Business Week, проживання, харчування, супровід групи. Окремо сплачуються: авіа, страховка.

Участь можлива після заповнення заявки і особистої зустрічі-знайомства з менеджером програми англійською мовою!

Залиште заявку на програму зараз і ми зв’яжемося з Вами!

Дата рождения ребенка

ДО КІНЦЯ ПРИЙОМУ ЗАЯВОК НА ПРОГРАМУ ЗАЛИШИЛОСЬ:

Керівник програми: Наталія Мелена, +38 067 445 96 06.

Наші інші програми