+38 (044) 599-61-23 | +38 (096) 403 47 29

Top
  /  Профорієнтація

Залиште заявку на профорієнтаціоннетестування зараз і ми зв’яжемося з вами!

Дата рождения ребенка

Профорієнтація

14-15 років – для багатьох період визначення власної майбутньої зайнятості, як обрати професію. Підлітки замислюються про те, яку спеціальність вибрати після школи.

Тест на профорієнтацію допоможе зробити цей складний і відповідальний вибір.

У світі близько 70% людей ставляться до своєї поточної роботи або негативно, або нейтрально. Їм свого часу не вистачило гарного теста на профорієнтацію.

Біля 65% сьогоднішніх школярів, згідно з прогнозами фахівців, працюватимуть за спеціальностями, які поки що не існують. Завдання шкіл – підготувати дві третини учнів до вибору того, чого немає. Велика кількість професій сьогодні створюється на перетині різних сфер діяльності. Дитина, яка буде компетентна одразу в декількох областях, буде набагато більш конкурентоспроможною.

Ваш тінейджер не може визначитися з майбутньою освітою? Вам допоможе профорієнтаційне тестування. Воно включає в себе два етапи – діагностику і консультацію.

ЕТАПИ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОГО ТЕСТУВАННЯ:

Це сучасний опитувальник, результати якого демонструють перетин у дитини трьох сфер: «хочу», «можу» і «треба». У точці перетину і лежить успішна професійна реалізація. Тест на профорієнтацію розроблений в італійському Університеті Магеллано і схвалений міністерством освіти України. Методика адаптована для використання в Україні з урахуванням нашого менталітету. При цьому в ній залишилися всі ключові переваги. Тест можна проходити українською і російською мовами.

Тест розрахований на юнаків до 21 років, які перебувають в процесі свого становлення. Опитувальник складається з 5 частин, кожну з яких можна проходити окремо. Оптимальний варіант – виділити на діагностику час (близько півтори-дві години). Тестування проходиться в звичному для дитини оточенні. Система організована дуже грамотно: дитині висилається посилання на тест, який знаходиться на сайті компанії. Коли тестування закінчено, результат генерується автоматично і приходить на електронну пошту.

Принципово важливо, щоб на консультації були присутні батьки дитини. Якщо можливості провести консультацію очно немає, на допомогу приходять сучасні технології (наприклад, skype).

В оцінці результатів тестування важлива робота консультанта. В середньому на аналіз опитувальника у психолога йде не менше години. Також цінна інформація, яку консультант заздалегідь з’ясовує з батьками.

Для дитини важливо, наскільки батьки зможуть вступити з ним в діалог і побачити, почути і прийняти те, що для них некомфортно. Одна з основних завдань профорієнтаційної консультації – показати, як правильно інтерпретувати результати тестування, на що звернути увагу, де критичні моменти.

Саме третя, незаангажована особа може привести родину до взаєморозуміння. Консультація не менш важлива, ніж тестування, це діалог. Іноді наявність консультанта допомагає дитині перед батьками проговорити те, що вона в іншій ситуації не наважився б сказати, знаючи категоричність батьків.

Таке тристороннє спілкування дуже важливо, адже щастя дитини неможливо без розуміння, вміння домовитися, бажання почути, здатності знайти здоровий компроміс.

Результати теста на профорієнтацію не тільки виявляють ідеальну картину, але і дають розуміння, над чим працювати далі, щоб дитина була щасливою людиною і гармонійною особистістю.