+38 (066) 721 76 33

Top
  /  Профорієнтація та Коучінг

Залиште заявку на послугу зараз і ми зв’яжемося з вами!

  Дата народження дитини

  Профорієнтація

  14-15 років – для багатьох період визначення власної майбутньої зайнятості, як обрати професію. Підлітки замислюються про те, яку спеціальність вибрати після школи.

  Тест на профорієнтацію допоможе зробити цей складний і відповідальний вибір. Тестування дає можливість визначити сильні сторони підлітка, цікаві для нього професійні сфери, мотиви та стратегії навчання, а також вміння вирішувати складні питання.

  У світі близько 70% людей ставляться до своєї поточної роботи або негативно, або нейтрально. Їм свого часу не вистачило гарного теста на профорієнтацію.

  Біля 65% сьогоднішніх школярів, згідно з прогнозами фахівців, працюватимуть за спеціальностями, які поки що не існують. Завдання шкіл – підготувати дві третини учнів до вибору того, чого немає. Велика кількість професій сьогодні створюється на перетині різних сфер діяльності. Дитина, яка буде компетентна одразу в декількох областях, буде набагато більш конкурентоспроможною.

  В MBA Kids International сертифікований спеціаліст з профорієнтації, психотерапевт Анна Різніченко, працює за італійсько методикою Magellano.

  Ваш тінейджер не може визначитися з майбутньою освітою?
  Вам допоможе профорієнтаційне тестування.
  Воно включає в себе два етапи – діагностику і консультацію.

  ЕТАПИ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОГО ТЕСТУВАННЯ:

  Це сучасний опитувальник, результати якого демонструють перетин у дитини трьох сфер: «хочу», «можу» і «треба». У точці перетину і лежить успішна професійна реалізація.

  Методика Magellano була адаптовано для використання в Україні з урахуванням нашого менталітету в 2011–2012 у 6 київських школах на 500 старшокласниках. У 2016 році вибірка була доповнена і становить 6258 осіб (хлопці — 1957, дівчата — 4301). За останніми даними (період з 2011 до 2017 рр.) успішно пройшли тестування вже 24048 осіб.

  Методика сертифікована Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Національної академії педагогічних наук України (сертифікат СЕ № 2640183. Дійсний до 16 травня 2022 р.)

  Тест розрахований на юнаків до 21 років, які перебувають в процесі свого становлення. Опитувальник складається з 5 частин, кожну з яких можна проходити окремо. Оптимальний варіант – виділити на діагностику час (близько півтори-дві години). Тестування проходиться в звичному для дитини оточенні. Система організована дуже грамотно: дитині висилається посилання на тест. Коли тестування закінчено, результат генерується автоматично і приходить на електронну пошту (приклад тестування).

  Принципово важливо, щоб на консультації були присутні батьки дитини. Якщо можливості провести консультацію очно немає, на допомогу приходять сучасні технології (наприклад, skype).

  В оцінці результатів тестування важлива робота консультанта. В середньому на аналіз опитувальника у психолога йде не менше години. Також цінна інформація, яку консультант заздалегідь з’ясовує з батьками.

  Для дитини важливо, наскільки батьки зможуть вступити з ним в діалог і побачити, почути і прийняти те, що для них некомфортно. Одна з основних завдань профорієнтаційної консультації – показати, як правильно інтерпретувати результати тестування, на що звернути увагу, де критичні моменти.

  Саме третя, незаангажована особа може привести родину до взаєморозуміння. Консультація не менш важлива, ніж тестування, це діалог. Іноді наявність консультанта допомагає дитині перед батьками проговорити те, що вона в іншій ситуації не наважився б сказати, знаючи категоричність батьків.

  Таке тристороннє спілкування дуже важливо, адже щастя дитини неможливо без розуміння, вміння домовитися, бажання почути, здатності знайти здоровий компроміс.

  Результати теста на профорієнтацію не тільки виявляють ідеальну картину, але і дають розуміння, над чим працювати далі, щоб дитина була щасливою людиною і гармонійною особистістю.

  Окрім персонального профорієнтаційного тестування, ми періодично проводимо курс з профорієнтації для підлітків. Деталі про найближчі дати проведення, програму та вартість – за посиланням.

  Коучінг

  Часом буває так, що для гармонійного та щасливого становлення дитини їй не вистачає персонального коучінгу.

  Ми, дорослі, вже вважаємо такі персональні консультації для себе нормою. Чом би не надати можливість власній дитині зрозуміти свою сутність якомога раніше? Адже розуміння себе – це запорука більш сталого та усвідомленого розвитку. 

  В MBA Kids International ми дотримуємося персонального підходу до кожної конкретної дитини та підлітка. 

  Наші коучі

  НАПРЯМКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ:

  Лідерський потенціал
  Виявлення, розкриття та підтримка.
  Цілепокладання
  Особисті цілі, бажання та мрії та техніки, які допомагають досягати мети.
  Комунікації
  Рекомендації щодо персональної презентації себе, щодо ведення переговорів та аргументованих дебатів.
  Менторство
  Всебічна особиста підтримка в обраному напрямку на певний проміжок часу.

  Спілкування з дитиною відбувається особисто в онлайн- або офлайн-режимі – це допомагає встановити довірчу та безпечну атмосферу. Втім, якщо за результатами коучінгу виявляються варті уваги дорослих нюанси, ми обов’язково повідомляємо про це батьків.