+38 (066) 721 76 33

Top
  /  Про нас

Вже 9 років ми допомагаємо нашим учням відчути комфортну роль в бізнесі, визначитися з майбутньою професією і знайти своє місце в команді.

Кращі викладачі-практики з топових бізнес-шкіл і підприємств України допомагають дітям і підліткам натренувати свої soft skills, опанувати hard skills і пройти унікальний шлях саморозвитку в сфері підприємництва.

Адаптовані для дітей MBA-програми формують у наших учнів комплексне розуміння бізнесу як процесу.

А профорієнтаційне тестування в процесі навчання дозволяє поглянути на розвинуті навички і сховані таланти дітей та підлітків з нового, часом несподіваного боку.

Часом буває, що дитина цікавиться більш дорослими речами як на свій вік. При вступі на навчання в MBA Kids International ми враховуємо всі побажання і вікові особливості вашої дитини для підбору найкращої програми навчання. В MBA Kids International викладацький склад протягом усього процесу стежить за динамікою груп і модерує поведінку, атмосферу і результати учасників.

В MBA Kids International ми створюємо атмосферу, в якій дитина не лише отримує цінні знання та навички, а в яку воліє повертатися знову і знову. Інтерес, прагнення і бажання розвиватися, доброзичливе ставлення – важливі складові навчального процесу.
Навчальні групи не більше 12 осіб, що дозволяє індивідуально працювати з учнями, розвивати їх навички та успішно проходити практику.

Для повного усвідомлення у наших учнів, що таке ідея, як її втілити в життя і при цьому успішно заробляти, ми знайомимо їх з топовими компаніями України. Різні за своєю сутністю та напрямком діяльності, але схожі за цінностями і соціальною місією.
Учні мають можливість пройти практику в компаніях-партнерах MBA Kids International, а також здобути корисні контакти і побачити процес створення продукту або послуги в повному циклі.
Велика кількість екскурсійних практик дозволяє учасникам сформувати чітке бачення успішної справи і визначитися з найбільш бажаною професією.

Головні принципи освітнього підходу MBA Kids International:

Вчимо усвідомлено приймати рішення. Нехай це звучить банально, але людям різного віку потрібно навчитися приймати рішення, аргументувати свій вибір і нести за нього відповідальність.
Вчимо працювати як в команді, так і самостійно.
Вчимо доводити почате до кінця.
Вчимо вирішувати задачі творчо.
Передаємо дітям цінності, які сповідуєте самі. Розповідаючи про те, як працюють банки, як відкрити кафе або як побудувати готель, головне донести суть: не треба робити поганий продукт та намагатися його добре продати.
Спонукаємо бути чесними із собою. Якщо тобі щось подобається – роби, якщо ні - не імітуй, відмовся, шукай далі – і ти обов’язково знайдеш СВОЄ.
Допомагаємо дітям стати сміливими, адже підприємництво – це не зовсім про гроші. Це про сміливість. Про бажання взяти відповідальність на себе і зробити щось так, як хочеться саме тобі.
Нарешті, надихаємо дітей зробити вибір. З-поміж варіантів «зробити» або «не зробити» - обирати перший, а не чекати від Всесвіту нагоди.