+38 (044) 599-61-23 | +38 (093) 790 44 17

Вверх

MBA Kids святкує відкриття Школи в Бразилії!

Школа підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids розширює кордони і виходить за рамки континентів – вітайте MBA Kids International Brasil!

Нашими партнерами у країні вічного літа стала команда на чолі з Марією Ізабель Макегоссо Вілела. Марія має післядипломну освіту в галузі керування бізнесом, а також – 18 років досвіду роботи в одній з найбільших фінансових установ країни, зокрема – в сфері технологій та інновацій. Вона прагнула експериментів та більш жвавого руху в тому, що робила, але на якісно новому рівні.

Так виникла ідея започаткувати MBA Kids Brasil: «Цей досвід пробудив у мені нове бажання: сприяти навчанню та розвитку нашої молоді в інноваційний спосіб, що дозволить їй згодом перетворитися на успішних дорослих, на успішних підприємців. Адже підприємницькі та лідерські навички, на мою думку, є запорукою перспективного майбутнього дітей. Я щиро вірю в місію Школи: у форматі гри, надаючи нашим юним студентам різноманітний бізнес-інструментарій, перетворити підприємництво для них у захоплюючий та цікавий процес становлення себе як особистості».

Навчання у MBA Kids Brasil почнеться з 2019 року з курсу Introduction to business. 15 листопада 2018 р. відбулося офіційне відкриття Школи в Сан-Паоло, на яке завітало більше 150 гостей різного віку – всім було цікаво потрапити на екскурсію в яскравий та драйвовий учбовий простір та поспілкуватися з командою MBA Kids Brasil.

Ми також бажаємо нашій dream team у Бразилії скоріше зануритись у освітній процес, адже цей досвід – неперевершений як для викладачів, так і для дітей. Go on, MBA Kids Brasil!

User registration

You don't have permission to register

Reset password