+38 (066) 721 76 33

Top
  /  Корпоративні програми

 Залиште заявку зараз і ми зв’яжемося з Вами!

  Школа MBA Kids International створена батьками, які також є і підприємцями зі ступенем MBA. З одного боку, ми розуміємо, яких знань і навичок наші діти недоотримують у звичайних школах. З іншого, ми самі пройшли навчання за програмою MBA і не з чуток знаємо – і впроваджуємо – принципи цього освітнього підходу у наших програмах. 

   

  Наша місія:

  Ми розвиваємо дітей, які розвиватимуть цей світ.

   

  Наші цілі:

  • розвинути у дітей: підприємницьке мислення, креативність, вміння бачити і використовувати можливості, що відкриваються;
  • дати можливість у юному віці отримати бізнес-досвід і усвідомити, лежить душа до підприємництва;
  • відкрити внутрішній потенціал кожної дитини у сфері лідерства, командної роботи, креативного та критичного мислення.

  Для освітніх закладів

  Школа підприємництва для дітей та підлітків MBA Kids International активно працює з загальноосвітніми школами та організаціями України. Ми пропонуємо великий спектр програм, спрямованих на розвиток підприємницького мислення і навичок особистого росту. Кожна програма являє собою маршрут, пройшовши який, дитина стає більш розкутою, відкриває нові сторони себе, краще розуміє свої захоплення, намагається продати власні ідеї і занурюється в роль юного підприємця.

  Всі 11 років навчання дітей ми реалізуємо комплексний та гармонійний підхід до розвитку їх підприємницьких навичок, а також – до персонального становлення кожної дитини як особистості. 

  Наша стратегічна мета – допомогти нашим учням відчути комфортну роль в бізнесі, визначитися з майбутньою професією і знайти своє місце в команді.

  Ця мета досягається, в тому числі, і завдяки вдосконаленню у дітей так званих soft skills, або «гнучких навичок» – надпрофесійних навичок, не пов’язаних із посадовими обов’язками людини. Це ті знання і вміння, які не мають прямого відношення до спеціалізації, але необхідні для успішної роботи в команді. Чому? Тому що переважна більшість успішних проектів зараз створюється саме в командах. Створювати успішні і прибуткові продукти поодинці практично неможливо. Звичайно, можна інвестувати свій талант, сили і час, працюючи без допомоги. Але, погодьтеся, набагато більше дивідендів приносить робота з однодумцями. Soft skills в сучасному світі так само актуальні і часом навіть більш затребувані, ніж hard skills. Якщо з дитинства дитина вміє аргументовано відстоювати свою точку зору, лаконічно висловлювати думки, самостійно аналізувати свої власні слабкі сторони і робити кроки по їх усуненню – її шлях до персонального успіху буде значно коротше і сповнений великої кількості перемог.

  Результати навчання дітей:

  • вдумливе освоєння ключових складових підприємницької діяльності: фінанси, менеджмент, маркетинг, цільова аудиторія тощо;
  • практичне застосування hard skills у сфері підприємництва – створення власного мікробізнесу і реальне застосування отриманих знань;
  • тренування soft skills: комунікаційні навички, навички переговорів, створення презентацій, тайм-менеджмент, лідерські навички, критичне мислення. Практичне втілення під час виступів в якості спікера на внутрішніх бізнес-конференціях, впродовж стартап-баттлів тощо.
  1-4 класи
  • Знайомимося з існуючими професіями, індустріями бізнесу, професійними якостями підприємців з різних сфер.
  • Вчимося правильно ставити цілі, загадувати бажання і грамотно будувати шлях для досягнення запланованого.
  • Тренуємо свою фінансову грамотність: поняття доходів і витрат, податків, кредитів і боргів, сімейного і особистого бюджету.
  • Починаємо мислити як підприємець: пошук ідеї, створення прототипу, реклама і комунікації з цільовою аудиторією, презентація свого бізнесу потенційними інвесторами.
  5-8 класи
  • Розвиваємо в собі якості підприємця: лідерство, селф-менеджмент, інноваційне мислення.
  • Вчимося продавати свої ідеї: покупцям – за допомогою комплексу маркетингових інструментів, інвесторам – завдяки навичкам переговорів і переконливої ​​аргументації.
  • Готуємося до публічних проявів: навчаємося всіх нюансів event-менеджменту, а також специфіці персональних публічних виступів.
  • Практикуємо дизайн-мислення як систему, що дозволяє направити креативність в бізнесі в свідомо виграшне русло.
  9-11 класи
  • Приміряємо на себе можливу професію: профорієнтація, крос-галузеве навчання, складання резюме та імітація співбесіди.
  • Стратегічні менеджмент, маркетинг, планування як запорука ефективності глобального бізнес-процесу.
  • Основи коучингу, менторства і фасилітації.

  Для корпоративних клієнтів

  Наші діти працюватимуть в умовах Четвертої промислової революції, в умовах змін і невизначеності, пов’язаних з масовим впровадженням кіберфізичних систем, штучного інтелекту, хмарних технологій тощо.

  Галузеві дослідження вже зараз дають розуміння, якими навичками, якими скіллами мають володіти лідери, здатні досягти більшої ефективності як для компанії, так і для себе особисто.

  Згідно висновків Всесвітнього економічного форуму в Давосі та Boston Consulting Group це:

  аналітичне мислення та інновації

  здатність до активного навчання

  творчість, оригінальність та ініціативність

  технологічний дизайн та програмування

  критичне мислення та аналіз

  комплексне вирішення проблем

  лідерство та соціальний вплив

  емоційний інтелект

  обґрунтування, вирішення проблем та ідеї

  системний аналіз та оцінка

  Навіщо вашій компанії MBA Kids International?

  Нам, батькам, бажано усвідомити, що розвивати в дитині лідерські якості, критичне мислення, творчу складову, навіть підприємницький хист варто змалку. Не задля того, аби всі діти стали ілонами масками або марками цукербергами. А заради того, або дитина максимально розкрила свій потенціал якомога раніше – тоді вже підлітком їй буде зрозуміліше, що її захоплює, до чого є хист, які в неї слабкі та сильні сторони. А дорослою людиною вона не боятиметься постійно вчитися, змінювати вектор свого професійного досвіду. Врешті решт – бути цілісною і щасливою особистістю.

  Ми пропонуємо створити корпоративну програму виключно для дітей співробітників вашої компанії:

  Ви прийшли на ринок на тривалий час, ваша компанія еволюціонує разом з галуззю. Інвестуйте в своїх майбутніх працівників або ж клієнтів – нинішніх підлітків – вже зараз. Ваш HR-відділ стане справжнім експертом в питаннях розвитку особистості в загальному сенсі цього слова.
  Коли хтось щиро піклується про майбутнє твоєї дитини – це значно цінніше, аніж тім-білдінг на Мальдівах або безкоштовні уроки з англійської. Ваш хедхантер матиме безпрецедентний козир у соціальному пакеті.
  Комплексно на розвиток дітей власних спіробітників в Україні звертають увагу лічені роботодавці. Ваш PR-відділ отримає унікальний привід перманентно сповіщати суспільство про вклад компанії в розвиток майбутнього покоління українців.
  Долучайтеся до місії MBA Kids International
  розвивати дітей, які розвиватимуть світ!

  Учбовий процес

  Корпоративні партнери