+38 (044) 599 61 23

Top
  /  International

Партнерство з компанією Allianz Consult (Азербайджан), в рамках якого створено Школу MBA Kids International Azerbaijan.

Allianz Consult – це:
• 12 років (з 2006 р.) на ринку Азербайджана;
• 56 проектів в сферах HR, продажів, розробки стратегій;
• стратегічний бізнес-партнер компанії Profiles International – всесвітньо відомого лідера в сфері оцінки персоналу, яка має представництва в більш ніж 100 країнах світу;
• міжнародні партнерства з: Profiles International, Dale Carnegie Training, МІРБІС, Franklin Covey Co, European Business Competence тощо;
• три авторські продукти: HR UK, AOS Tech Lead Wheel School;
• організація відкритих тренінгів і семінарів з іноземними спікерами, серед яких: Брайн Трейсі, Наталія Краснова, Борис Жалило;
• міжнародний клуб експертів з Росії та США;
• географія діяльності – Азербайджан, Росія, Казахстан, Грузія.

Нашими партнерами в Бразилії стала команда на чолі з Марією Ізабель Макегоссо Вілела. Марія має післядипломну освіу  в галузі управління бізнесом, а також – 18 років досвіду роботи в одній з найбільших фінансових установ країни, зокрема – в сфері технологій і інновацій. Вона прагнула до експериментів і більш жвавого руху в тому, що робила, але на якісно новому рівні. Так виникла ідея створити MBA Kids International Brasil: «Цей досвід пробудив у мені нове бажання: сприяти навчанню і розвитку нашої молоді інноваційним чином, що дозволить їй згодом перетворитися в успішних дорослих, в успішних підприємців. Адже підприємницькі та лідерські навички, на мою думку, є запорукою перспективного майбутнього дітей. Я щиро вірю в місію Школи: в форматі гри, надаючи нашим юним студентам широкий бізнес-інструментарій, перетворити підприємництво для них в захоплюючий і цікавий процес становлення себе як особистості».

MBA Kids International Kazakhstan – це команда тренерів і бізнес-консультантів, викладачів і підприємців – власників компаній з різних сфер діяльності: виробництво, ритейл, ресторанний бізнес, інтернет, освітній сектор, PR, медіа і анімаційні проекти.

Жибєк Нарікбаева – одна з керуючих партнерів проекту MBA Kids International Kazakhstan, мама трьох дітей, юрист, отримала ступінь MBA в міжнародній школі Hult International Business School (США).

Даліла Ашляєва – партнер компанії, отримала ступінь МВА в області маркетингу в Канадському університеті в Дубай, і є експертом в області бізнес-адміністрування в ресторанно-готельної індустрії. Також буде викладати в MBA Kids International Kazakhstan. Вдвох співзасновниці MBA Kids International Kazakhstan керують центром додаткової освіти для дітей Arithletics Brain Development Center (м. Дубай, ОАЕ).

Жанна Жуман – фахівець в області HR, яка зараз займає посаду директора з розвитку MBA Kids International Kazakhstan.

«Як відомо, успішна особистість формується з дитинства, – каже Жибєк Нарікбаева. – І ми щасливі, що можемо бути до цього причетні через тепер вже доступні і нашим казахстанським дітям програми MBA Kids International! MBA Kids – це велика сім’я, яка живе в різних країнах світу. Сім’я, де старші допомагають молодшим познайомитися зі світом бізнесу, дізнатися що таке економіка, спробувати підприємництво, побачити, як по-справжньому працює ринок, знайти нових друзів серед таких же допитливих молодих людей з різних куточків світу».

Школа підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids International відкрита до співпраці у форматі франшизи:
welcome@mbakids.ua

You’re welcome to apply for MBA Kids International
franchise via
welcome@mbakids.ua

ENGLISH FRANCHISE INTRO

For more information please download our franchise intro FranchiseMBAKidsInternational_