+38 (066) 721 76 33

Top
  /  International

Партнерство з компанією Allianz Consult (Азербайджан), в рамках якого створено Школу MBA Kids International Azerbaijan.

Allianz Consult – це:
• 12 років (з 2006 р.) на ринку Азербайджана;
• 56 проектів в сферах HR, продажів, розробки стратегій;
• стратегічний бізнес-партнер компанії Profiles International – всесвітньо відомого лідера в сфері оцінки персоналу, яка має представництва в більш ніж 100 країнах світу;
• міжнародні партнерства з: Profiles International, Dale Carnegie Training, МІРБІС, Franklin Covey Co, European Business Competence тощо;
• три авторські продукти: HR UK, AOS Tech Lead Wheel School;
• організація відкритих тренінгів і семінарів з іноземними спікерами, серед яких: Брайн Трейсі, Наталія Краснова, Борис Жалило;
• міжнародний клуб експертів з Росії та США;
• географія діяльності – Азербайджан, Росія, Казахстан, Грузія.

Нашими партнерами в Бразилії стала команда на чолі з Марією Ізабель Макегоссо Вілела. Марія має післядипломну освіу  в галузі управління бізнесом, а також – 18 років досвіду роботи в одній з найбільших фінансових установ країни, зокрема – в сфері технологій і інновацій. Вона прагнула до експериментів і більш жвавого руху в тому, що робила, але на якісно новому рівні. Так виникла ідея створити MBA Kids International Brasil: «Цей досвід пробудив у мені нове бажання: сприяти навчанню і розвитку нашої молоді інноваційним чином, що дозволить їй згодом перетворитися в успішних дорослих, в успішних підприємців. Адже підприємницькі та лідерські навички, на мою думку, є запорукою перспективного майбутнього дітей. Я щиро вірю в місію Школи: в форматі гри, надаючи нашим юним студентам широкий бізнес-інструментарій, перетворити підприємництво для них в захоплюючий і цікавий процес становлення себе як особистості».

MBA Kids International Kazakhstan – це команда тренерів і бізнес-консультантів, викладачів і підприємців – власників компаній з різних сфер діяльності: виробництво, ритейл, ресторанний бізнес, інтернет, освітній сектор, PR, медіа і анімаційні проекти.

Жибєк Нарікбаева – одна з керуючих партнерів проекту MBA Kids International Kazakhstan, мама трьох дітей, юрист, отримала ступінь MBA в міжнародній школі Hult International Business School (США).

Даліла Ашляєва – партнер компанії, отримала ступінь МВА в області маркетингу в Канадському університеті в Дубай, і є експертом в області бізнес-адміністрування в ресторанно-готельної індустрії. Також буде викладати в MBA Kids International Kazakhstan. Вдвох співзасновниці MBA Kids International Kazakhstan керують центром додаткової освіти для дітей Arithletics Brain Development Center (м. Дубай, ОАЕ).

Жанна Жуман – фахівець в області HR, яка зараз займає посаду директора з розвитку MBA Kids International Kazakhstan.

«Як відомо, успішна особистість формується з дитинства, – каже Жибєк Нарікбаева. – І ми щасливі, що можемо бути до цього причетні через тепер вже доступні і нашим казахстанським дітям програми MBA Kids International! MBA Kids – це велика сім’я, яка живе в різних країнах світу. Сім’я, де старші допомагають молодшим познайомитися зі світом бізнесу, дізнатися що таке економіка, спробувати підприємництво, побачити, як по-справжньому працює ринок, знайти нових друзів серед таких же допитливих молодих людей з різних куточків світу».

Kids Lead Albania заснована 22 червня 2021 р. в Тірані, Албанія. Це перший навчальний заклад для молодих підприємців у віці від 7 до 15 років в Албанії та Косово, в основі якого закарбована тверда впевненість у тому, що майбутнє нації залежить від належної освіти молодого покоління.

Це бачення об’єднало трьох юних леді, які зі своєю пристрастю до знань та освіти запровадили інноваційний та ефективний метод навчання, щоб допомогти сьогоднішнім дітям стати успішними громадянами завтрашнього дня.

Борана Займі після закінчення медичного університету в Тірані, Албанія, вирушила до інтернатури у Німеччину, аби здійснити свою мрію стати незалежною, займаючись власним бізнесом у галузі медицини. Незважаючи на тривалий період навчання медицині, у неї завжди була потреба знати більше про економіку, бізнес та менеджмент, тому вона отримала ступінь магістра менеджменту та лідерства у сфері охорони громадського здоров’я. Ця подорож була чудовою і дуже важкою одночасно. І коли вона вперше почула про навчання дітей бізнесу та навичок лідерства, зрозуміла, наскільки їй особисто було б легше, якби у її дитинстві була можливість сформувати лідерське та ділове мислення. Незабаром вона залучила двох своїх найкращих подруг, яким також імпонувала необхідність такої освіти з юних років.

Мігена Бодллі здобула першу вищу освіту в політехнічному університеті Тірани, Албанія, за фахом інженер-текстильник. Робота тренером протягом багатьох років дала їй зрозуміти, що вона має навички в галузі управління персоналом і відносин з громадськістю, тому вона вирішила отримати ступінь магістра в цій сфері. Коли вона вперше почула про проект Kids Lead, дуже захопилася та вирішила стати його частиною.

Хегла Дуро після закінчення економічного університету в Тірані за спеціальністю «Фінансовий облік» та підвищення кваліфікації в галузі економіки та управління персоналом в Албанії та за її межами працює керівником відділу фінансів та управління персоналом у приватній школі. Високо мотивований командний гравець з більш ніж 19-річним досвідом роботи в якості виконавчого директора, директора з персоналу, керівника бухгалтерського обліку, спеціаліста зі зв’язків з громадськістю та переговорів в даний час є лектором з теми фінансів та HR у різних приватних школах Албанії.

Ця команда спромоглася імплементувати весь свій досвід та знання для розробки такого проекту, як Kids Lead та обрала освітні програми MBA Kids International як відправну точку для навчання бізнесу та лідерства дітей Албанії та Косово.

Школа підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids International відкрита до співпраці у форматі франшизи:
welcome@mbakids.ua

You’re welcome to apply for MBA Kids International
franchise via
welcome@mbakids.ua

ENGLISH FRANCHISE INTRO

For more information please download our franchise intro FranchiseMBAKidsInternational_