+38 (066) 721 76 33

Top
  /  Євгеній Сердюк

Євгеній Сердюк

Викладач

Медіа-експерт, трансформатор, комунікаційний профі.

Ще студентом у 2005 році Євгеній знайшов інвестора, зібрав команду і налагодив випуск власного журналу «Гравець». В 2013-м об‘єднав таких, як і він постраждалих на Майдані у «Групу 30-го листопада». Допоміг трансформувати виробництво, переукомплектувати штат і змінити сітку мовлення, щоб провести редакцію телеканалу «Еспресо» через складний фінансовий період з мінімальними втратами рейтингу (2016 рік). Провів адміністративну реформу Полтавської філії «Суспільного мовлення» (2018 рік). Побудував комунікаційний департамент виборчого штабу партії «Українська стратегія Гройсмана» з представництвами в усіх регіонах та з мінімальним бюджетом (2019 рік).

З особистих досягнень цінує міцну родину та виховання разом із дружиною двох синів. Займається йогою, позбувся шкідливих звичок, фокусується на саморозвитку і менторстві для молоді, обожнює читати бізнес-літературу, грати в «Що? Де Коли?» і настільні ігри, мандрувати та перебудовувати будинок.

 

Ось міркування Євгенія про навчання дітей:

 

«Як батько двох синів, я орієнтуюся в захопленнях сучасних дітей та розумію всю важливість додаткової освіти для них. Яка б не лише давала потрібні для майбутнього успішного підприємця чи керівника знання, але й стимулювала допитливість, креативність, комунікативність, лідерство. Щоб у майбутньому ці діти продовжили справу своїх батьків і досягли в цьому ще більших звершень».

Кар'єра

Комунікаційний директор у виборчому штабі партії ``Українська стратегія Гройсмана``
2019 р.
Директор Полтавської філії Суспільного мовлення
2017-2018 рр.
Заступник головного редактора телеканалу ``Еспресо``
2016-2017 рр.
Ведучий, журналіст, редактор різноманітних медіа

Освіта

Ступінь магістра з Менеджменту ЗМІ
Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка
Диплом програми Школа мерів
Києво-Могилянська бізнес-школа