+38 (066) 721 76 33

Top
  /  Віталія Коніщук

Віталія Коніщук

Викладач

Head of Media Business Education Вищої Школи Media&Production в 1+1 Media. Займається створенням спільних освітніх програм з бізнес-структурами.

Працювала 3 роки в Укрексімбанку, до команди 1+1 медіа долучилася в 2013 році. Координувала проект Вища Школа Media&Production. Проводила презентації проекту по всій Україні, брала участь в розробці освітніх програм та проводила відбір студентів на навчання, займалася організацією студійних фото та відео зйомок, розробкою портфоліо для студентів. 3 2018 року Head of Media Business Education Вищої Школи Media&Production. Займається створенням спільних освітніх програм з бізнес структурами. Навчання бізнесу зі сторітеллінгу, комунікаціям, побудови репутації компаній та перших осіб бізнесу. Координує регіональних представників (м. Дніпро, м. Чернівці, м. Харків) проекту Вища Школа Media&Production. Займається співпрацею з вишами України та світу Постійний спікер різноманітних кар’єрних фестивалів та конференцій. Активно волонтерить в соціальних проектах: “Школа супер героїв”, “Забути про вік. Forget about age”, “МБФ Let’s help” тощо.

Віталія Коніщук про себе: 

 

«Моє хоббі навчатися. Постійно відвідую різні майстер-класи, школи та тренінги для підвищення своїх навичок. Навчаюся як в Україні, так і за кордоном. Найбільшим досягненням вважаю усвідомлення того, що мене робить щасливою, сміливість рухатися туди, куди справді хочеться, та власна відповідальність за свої перемоги чи невдачі в житті. І звісно, я пишаюся своїм горизонтальним розвитком кар’єри, командою, з якою зараз змінюю уявлення про світ та про себе.

 

Діти – це наше майбутнє. Найбільш цінне в дітях це те, що вони справжні і генерують фантастичні ідеї. Коли я їх слухаю, розумію, що майбутнє не буде скучним, жити буде ще зручніше за допомогою їхніх інновацій, займатимуться вони улюбленою справою, а значить – буде ще більше щасливих людей.
Під час роботи з дітьми в мене з’являються нові ідеї в моїй роботі, я вчуся в них простіше ставитися до життєвих ситуацій. З’являється бажання ще більше бути корисною і максимально передати свої знання. На мій погляд, найважливіше підтримувати дитину в усіх її ідеях, дозволяти пробувати, перемагати і помилятися. І завжди показувати її унікальність, адже вона така єдина в усьому світі. Важливо їх виховувати в любові, без дорікань і подавлення кар’єрних проявів».

Освіта

Прикарпатський університет ім. В. Стефаника
Магістр Інституту історії та політології

Кар'єра

Head of Media Business Education Вищої Школи Media&Production 1+1 Media
з 2018 р.
1+1 Media
з 2013 р.
Укрексімбанк
2010-2013 рр.

Професійні та особисті досягнення

Волонтер в соціальних проектах
Школа супер героїв, Забути про вік. Forget about age, МБФ Let's help