+38 (066) 721 76 33

Top
  /  Віталій Майстренко

Віталій Майстренко

Викладач

Віталій Майстренко спеціалізується на технологіях лідерства, стратегічному розвитку, організаційних змінах, управлінні, переговорах і продажах.

Віталій Майстренко про себе:

Батько, бізнес-тренер, консультант з управління, фасилітатор, підприємець. Спеціалізуюся на технологіях лідерства, стратегічному розвитку, організаційних змінах, управлінні, переговорах та продажах.

Люблю Життя у всіх його проявах. Люблю людей і дітей зокрема. Люблю гуляти в парках, капучино, хороший чай, інтелектуальні бесіди.

Я вважаю, що в кожній людині є сильні і світлі сторони. У кожного є набір здібностей (завжди, і більш ніж одна), які необхідно розпізнавати, ревізувати протягом життя, зрозуміти, за що в поточний момент часу готове платити суспільство (монетизація здібностей і талантів), розвивати, перетворюючи на користь як для особистості, так і для оточення, і щоб було добре для нашого спільного дому – планети Земля. Це як Виграв – Виграв – Виграв.

І чим у більш ранньому віці буде відбуватися пізнання своїх здібностей і становлення особистості, тим щасливішою буде людина і більш здоровим суспільство.

Бажаю вам і вашим дітям швидше знайти свій Шлях і отримувати задоволення від Життя!

Кар'єра

1998-2008 рр.: Приватний підприємець / Співзасновник / Генеральний директор дистриб'юторської компанії в сфері FMCG.
2008 - до нині: Співвласник, керівник в компанії з продажу продуктів і устаткування в сегмент HoReCa.2008 - до нині: Співвласник, керівник в компанії з продажу продуктів і устаткування в сегмент HoReCa.
2012-2014 рр. Бізнес-тренер, консультант, в корпорації «Бізнес-Майстер».
2015-2016 рр. Директор з розвитку персоналу у виробничо-торговельній компанії.
З 2014 р.: Бізнес-тренер, консультант з управління, фасилітатор в консалтингово-навчальній компанії «GEBS» (Global Education Business System).
З 2015 учасник Всеукраїнської Асоціації Консультантів з Управління - IMC-Ukraine.

Волонтерська діяльність

2014-2015 рр.: Ментор для підприємців-грантоотримувачів ВПЛ в ГО «Кримська діаспора».
2014-2016 рр.: Тренер з технологій лідерства, організаційний консультант, фасилітатор у Всеукраїнській організації інвалідів «Спілка організацій інвалідів України».
2014 р. - по теперішній час: Бізнес-тренер, консультант з управління, фасилітатор для ВПЛ в ГО «ЦЗВЛ» (Центр занятості вільніх людей».