+38 (066) 721 76 33

Top
  /  Тетяна Новицька

Тетяна Новицька

Викладач

Тетяна Новицька - викладач 2-4 ступенів MBA Kids International, другого проектного рівня. Автор курсів: «Основи бізнес-планування», «Особисте фінансове планування», «Фінанси для підприємців», «Банкінг та кредитування».

Познакомьтесь с нашим преподавателем ближе!

Тетяна – це професіонал з великої літери! Вона легко може навчити наших учнів складним розрахунками і «оживити» цифри. Дати розуміння як розпоряджатися особистими грошима і пояснити що таке соціальна місія бізнесу. Поруч з Тетяною відчуття впевненості у власних силах зростає з кожною хвилиною! Команда MBA Kids International рада мати такого чудового викладача і людину в своїх рядах!

 

Тетяна Новицька про себе:

«Чому діти?

В юному віці сприйняття дуже чисте, немов без домішок і нав’язаного думки, і від того, хто і як зможе передати дитині сприйняття життя і бізнесу, залежить яким він буде і в суспільстві, і в бізнесі.

Рада мати можливість спілкуватися зі світом допитливих і шукає відповіді підлітків, дружити з ними, переживати разом їх досвід пізнання, ділитися думками і просто радіти перемогам дітей! Це надихає на великі справи в іншому «великому» житті».

Кар'єра і досягнення:

Топ-менеджер провідних банків України з 20 річним досвідом роботи
«Укрсоцбанк», «ТАС-Комерц», «Swedbank»
Віце-президент Всеукраїнської асоціації консультантів з управління
Кандидат наук з державного управління