+38 (066) 721 76 33

Top
  /  Тетяна Фісунова

Тетяна Фісунова

Викладач

Викладач Школи підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids International та дитячої театральної студії «Чорний Квадратик», автор курсів для дітей «Ляльковий театр», «Сторітеллінг для дітей».

Тетяна Фісунова займається організацією, кураторством та проведенням освітніх програм, інтенсивів, тренінгів та майстер-класів як для дітей, так і для дорослих.
Викладач дитячої театральної студії «Чорний Квадратик», автор курсів для дітей «Ляльковий театр», «Сторітеллінг для дітей», в розробці курс для дітей «Короткий мерт». Досвід роботи з дітьми більше 10 років.

Після закінчення школи мріяла бути дизайнером або актрисою, але вступила до педагогічного. На сьогодні у Тетяни власний невеликий бізнес по дизайну текстилю, гра в театрі і улюблена робота з дітьми. І це тому, що Тетяна знає все про мотиваційні інструменти і їх застосування. А також про те, як цьому навчити навіть найменших.

 

Ось що розповідає Тетяна про себе: 

«… Не дивлячись на різноманіття моєї діяльності, улюбленим і головним заняттям для мене залишається робота з дітьми. Особливо мені подобається працювати з дітьми 5-7 років. Саме в цьому віці у дитини відбувається перехід від імпульсивної, ситуативної поведінки до поведінки, яка базується на правилах і нормах. Діти активно вчаться вибудовувати свої відносини з однолітками. Потрапляючи в аудиторію на початку навчального року, вони розсипаються, як намистинки. Але під чуйним, плавним і системним впливом педагога, від заняття до заняття, ці намистинки стають впевненою і злагодженою командою.

Так само в цьому віці, наприклад, активно розширюється загальний кругозір дітей. Їх інтереси поступово виходять за рамки найближчого оточення і сім’ї. Дітей приваблює широкий соціальний і природний світ, незвичайні події та факти. Дитина намагається самостійно осмислити і пояснити отриману інформацію. Це прекрасний період, щоб в цікавій ігровій формі ввести дитину в світ бізнесу, сформувати, наприклад, знання про бартер, цінності продукту, виникнення перших монет і купюр, прищепити правильне ставлення до грошей.

Люблю спостерігати, як під моїм керівництвом маленькі учні долучаються до ігрових бізнес-процесів, самостійно ставлять пізнавальні завдання, висувають припущення щодо їх вирішення, використовують різні способи «перевірю!», самостійно роблять маленькі «відкриття».
І на кінець навчального року, з розчуленням згадуючи, якими вони були спочатку, я дивлюся на них вже як на маленьких і впевнених бізнесменів!»

Кар'єра

Викладач
Школа підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids International
Викладач
Дитяча театральна студія «Чорний Квадратик»
Власниця бізнесу
Студія текстилю

Освіта

Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова
Self - employed
Professor and Consultant