+38 (066) 721 76 33

Top
  /  Ольга Бесшерстна

Ольга Бесшерстна

Викладач

Ольга Бесшерстна вже понад 5 років у маркетингу і продажах, організатор понад 100 локальних і національних заходів

Вже понад 5 років в маркетингу і продажах, була організатором більш як 100 локальних і національних заходів. Якби не пішла в комерцію, пов’язала б своє життя з 3-им сектором або б пішла в актриси, не дарма ж 8 років в молодіжному театрі грала.

Моє педагогічне кредо «розвивати потенціал». Для цього я допомагаю кожній маленькій людині отримати потрібні знання, вчити думати і показую, що складний процес навчання може бути цікавим і захоплюючим – і взагалі зовсім не складним)

Коли розповідаю про щось, намагаюся зацікавити і залишити можливість для пошуку і польоту думки. Я повторюю дітям, що немає правильних відповідей на мої запитання. Ключова компетенція майбутнього – критичне мислення. Вся необхідна інформація для навчання у них є і за межами бізнес-школи: інтернет наповнений бізнес-статтями і профсайтами, і не злічити, скільки книг написано першоджерелами – кращими бізнесменами епохи, супер-маркетологами тощо. Тому всі наші заняття побудовані на концентраті інформації, активностях в групах і спілкуванні. Так діти вчаться формулювати і висловлювати свої думки, відстоювати свою, а не нав’язану точку зору, проживати інформацію, і навчаються через виконування.

Кар'єра

з 2019 р. - Senior Marketing Communications Manager в Noosphere
2019 рр. Communication Professional в Innovation and Development Foundation
2018-2019 рр. - Communication Specialist в IT Ukraine Association
2018-2019 рр. Marketing Manager в Enactus Ukraine
2015-2019 рр. - Corporate Relation Head в комунікаційній групі TWIGA Ukraine
2015 р. - media & event manager в Web Challenge
2014-2015 рр. - Vice-President of External Relations в AIESEC Ukraine