+38 (066) 721 76 33

Top
  /  Марія Абрамчук

Марія Абрамчук

Викладач

Марія Абрамчук з 2013 року реалізує проекти з навчання та розвитку персоналу як бізнес-тренер, модератор, фасилітатор LEGO® SERIOUS PLAY®, ведуча фокус-груп, лектор у рамках власної тренінгової студії.

Кар’єра Марії як тренера почалася в 2004 році в рамках проекту Творчо-спортивний табір «ЕкстреМал». Тренінги з дітьми і підлітками були найкращою школою тренерів для молодого фахівця.

З 2006 року працює з дорослими як зовнішній тренер в компанії Team Expert. За роки співпраці з компанією Team Expert було реалізовано безліч проектів з тематики ефективності роботи команд.

З 2008 по 2013 року внутрішній Бізнес-тренер в сфері страхування (СК «Гарантія», СК «Оранта-Життя» та СК «Довіра та Гарантія» та партнери даних компаній).

З 2013 року по сьогоднішній день Марія Абрамчук реалізує проекти з навчання та розвитку персоналу як бізнес-тренер, модератор, фасилітатор LEGO® SERIOUS PLAY®, ведуча фокус-груп, лектор в рамках власної тренінгової студії.

Під час експерименту – побудова системи внутрішнього навчання, навчання внутрішніх тренерів і розробка методичних матеріалів для фахівців з навчання, навчання менеджерів різного рівня і фахівців з продажу, виявлення потреби в навчанні і проведення атестацій.

Досвід в продажах, «холодних дзвінках», підборі персоналу, маркетингу і акторській майстерності дозволяє розробляти і проводити тренінги, спираючись на практику, знання психології та світові напрацювання.

Учасник всеукраїнських та міжнародних конференцій.

Автор публікацій у виданнях «Навчання персоналу», «Майбутнє», «Единственная».

 

Марія Абрамчук про себе:

«На мій погляд, сьогодні найважливіше розвивати в дітях якості, які допоможуть їм у майбутньому. Тому необхідно не просто дати дітям знання і допомогти напрацювати навички, а зробити все можливе, щоб вони вчилися мислити критично, спілкуватися і працювати в команді, бути сміливими і наполегливими, працювали над собою і отримували задоволення від життя.

Спостерігаючи, як росте дочка, я помітила, що чим менша дитина, тим більше в ній креативності. Коли ми заганяємо дітей в рамки шаблонів, їх креативність ховається далеко-далеко. Коли вони стануть дорослими, їм доведеться докласти чимало зусиль, щоб знову дивитися на світ очима дитини.

Для мене велика честь працювати з дітьми, підтримувати їх природну креативність, бути провідником у світі бізнесу, наставником і тим, хто безмежно в них вірить.

Дорогі батьки, в наших руках важлива місія. Ми робимо світ світлішим, даючи дітям найкраще, що у нас є – любов, підтримку, час і сили.

У вільний час допомагаю рости і розвиватися дочці, досліджую світ під час подорожей. Завдяки макрофотографії розглядаю недоступне оку, завдяки спорту, практикам уважності, розвитку і самовдосконалення – розширюю власні кордони».

Освіта

Сертифікований бізнес-тренер (відповідно до міжнародних стандартів International Boardof Standardsfor Training, Performance & Instruction)
Професійний психолог (магістр психології Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка, бакалавр практичної психології МАУП)
Сертифікований фасилітатор LEGO® SERIOUS PLAY®
Сертифікований НЛП-практик

Кар'єра

2013 - по сьогодні Founder & CEO «Тренінгова студія Марії Абрамчук»
2008-2013 Бізнес-тренер в «СК «Довіра та Гарантія»
2006 - по сьогодні Бізнес-тренер, експерт в компанії Team Expert
2004-2007 Психолог, тренер в Творчо-спортивному таборі «ЕкстреМал»