+38 (066) 721 76 33

Top
  /  Кристина Мірошникова

Кристина Мірошникова

Викладач

Кристина Мірошникова - викладач 1-3 ступенів (6-13 років) MBA Kids International. Автор курсів: «Economics: про попит та пропозицію зрозумілою мовою», «У мене є цінних 24 години», «Нова мова: я вчуся домовлятися», «Сторітеллінг для школярів», «Команда або навіщо мені інші люди», «Universum: саморозвиток + мотивація. Виводимо формулу успіху особистості».

Кристина Мірошникова про себе:

«Досвід роботи з фінансами і в управління персоналом допомагають використовувати цифри, наочні приклади в роботі з нашими студентами.

Мені цікаво працювати з дітьми і підлітками, тому що:

Люблю ділитися інформацією нестандартними способами.дітихлопці, вже через 7-10 років стануть новою реальністю.

Не боюсь критики найщирішої аудиторії – дітей.

На заняттях ми ставимо експерименти, вчимося чути співрозмовника, дізнаємося про свої сильні сторони, а також про те, що талант є у кожної людини. Спілкуємося з дітьми на рівних, вчимося правильно сперечатися, відстоювати свої кордони і говорити «ні». А також перевіряємо терміни на міцність і актуальність 🙂 Найчастіше виявляється, що економікою ми займаємося щодня, а сусід на сходовому майданчику цілком може бути нашим клієнтом. Пам’ятаємо про враження і віримо, що тільки з дуже улюбленої справи вийде успішний бізнес».

Кар'єра і досягнення

Більше 10 років досвіду роботи в управлінні персоналом в різних секторах бізнесу
IT, фінансовий та податковий консалтинг