+38 (066) 721 76 33

Top
  /  Євген Пєстєрніков

Євген Пєстєрніков

Викладач

Євген Пєстєрніков - викладач 2-4 ступенів MBA Kids International, автор курсу «Креативне мислення в бізнесі».

Його тренінги – це вибух позитиву і неординарності. Євген приваблює життєрадісністю, професіоналізмом, простотою і нестандартними завданнями. Створення оригінальних ідей, вміння втілити в життя свої мрії – тепер, завдяки Євгену, це стало доступно і учням МВА Kids International. Ми щиро раді бачити в наших рядах такого яскравого бізнес-тренера і чудову людину.

Євген Пєстєрніков про себе:

«… Ось уже понад 12 років я професійно займаюся розвитком і навчанням дорослих. За роки практики мені неодноразово доводилося спостерігати, як можливості розвитку дорослого впираються у високий паркан зайвих установок та обмежень, сформованих в дитинстві і юності мого клієнта.

Як психологу мені очевидно, наскільки сильно впливає дитячий досвід спілкування і дій на всі подальші успіхи і невдачі особистості. Саме тому я дуже радий, що мені випала нагода бути корисним в такому проекті як MBA Kids International.

Я так визначив свою місію – допомагати людям і організаціям стати такими, якими вони хочуть бути. З місії випливає, що допомагаючи розвитку моїх клієнтів, я, перш за все, орієнтуюся на ті бажання, той образ майбутнього, які важливі для клієнта. Саме з цих бажаних досягнень ми черпаємо енергію для своїх творчих проектів, для протидії негативним обставинам і для залучення інших людей в свої ідеї.

Природно, що цей же принцип я реалізовую під час занять з учнями MBA Kids International. Я роблю ставку на розкриття творчого потенціалу дитини, на знаходження і прийняття нею своєї унікальності, на вміння спертися на сильні сторони своєї унікальності з метою побудови найбільш радісного шляху розвитку.

А я переконаний, що вірний шлях завжди в радість»

Кар'єра і досягнення

Керівник компанії «HRPuzzle»
Віце-президент Київської Бізнес Школи
Один із засновників громадської платформи «Нова країна»