+38 (066) 721 76 33

Top
  /  Дар’я Шуляк

Дар’я Шуляк

Викладач

Викладач Школи підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids International. Письменниця, спікер конференцій, волонтер.

Дар’я Шуляк – найактивніша і найцілеспрямованіша учасниця нашої команди викладачів. Стільки, скільки вона встигла вже зробити і досягти, не будь-який дорослий спроможен…

 

Ось що Дар’я розповідає про свою роботу в MBA Kids International:

«Потреба ділитися завжди була головною потребою мого життя.  Адже це так важливо, щоб знання, думки або ідеї, які здатні змінити світ на краще, працювали на нас.

 

Саме тому можливість проводити лекції в повній мірі стала моїм натхненням. Бо робота з дітьми – це постійний взаємообмін.  Безперервне виникнення нових точок зору на перетині протилежних поглядів.

 

Я вважаю, що з дітьми потрібно постійно розмовляти. І замість того, щоб розповідати – задавати питання. Вони швидше знаходять потрібну інформацію, якщо бачать в цьому інтерес для самих себе в першу чергу.

 

Робота з дітьми – це завжди про любов. Про те, як її дарувати і приймати. Як доносити свою думку і, в той же час, чути інше, яке існує. А ще це про свободу. Вибору, думки, духу.  І про те, що не існує неправильного. Є тільки те, що пасує більше, і те, що підходить менше.

 

Вважаю співпрацю з MBA Kids International своїм невеликим внеском у формування нового покоління усвідомлених, впевнених і абсолютно щасливих людей».

Кар'єра

Менеджер проєктів
Institute of Cognitive Modeling
Викладач
Школа підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids International
Стажування
delo.ua
Співпраця
Лівий берег
Стажування
PR-агенція Azato
Репортер
студентське телебачення ІМВ ТБ

Освіта

Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Шевченка
Міжнародні комунікації
Вища Школа 1+1 Media & Production
Goethe-Institut Ukraine

Персональні досягнення

Письменниця
Автор книги «Дневник Души»
Спікер
Панельна дискусія на 3d Ukrainian Women's Congress
Спікер
Конференція Superwoman
Автор
Статті про нову і креативну економіку для україномовної версії Вікіпедії
Волонтер
Hearts charity event