+38 (096) 403 47 29

Top
  /  Анастасія Смогунова

Анастасія Смогунова

Викладач

Master Coach, Business Trainer, Trainer of Coaching в ICU & ICTA з досвідом роботи більше 8 років.

Анастасія Смогунова провела 550 годин коучінгових сесій; більше 300 днів тренінгів та майстер-класів в напрямках маркетингу, менеджменту, коучінгу, продажів, комунікації, Agile менеджменту і Agile коучінгу, управління змінами, мотивації персоналу.

Анастасія Смогунова зростила за 8 років роботи на керівних посадах 4 керівників топового рівня, вивела на ринок 4 продукти (щомісячний оберт кожного з них становить від $1 млн до $3,5 млн); побудувала відділ маркетингу з нуля (найняла і навчила 10 співробітників); успішно співпрацювала з лідерами ринку ТОП-10.

За її плечима: 550 годин коучингових сесій; більше 300 днів тренінгів та майстер-класів в напрямках: маркетинг, менеджмент, коучінг, продажі, комунікації, Agile менеджмент і Agile коучінг, управління змінами, мотивація персоналу.

Анастасія Смогунова про себе і роботу з учнями MBA Kids International:

«Діти і підлітки дуже і дуже цікаві особистості. Вони мають масу якостей, яким ми, дорослі, вчимося, в тому числі, і в них: креативність, готовність безперервно навчатися, зухвалість і жвавість мислення, тверезі уявлення про життя, відсутність шкідливих звичок.

Слабка сторона представників покоління Z – відсутність мотивації, лінь, нездатність концентруватися на одному предметі, нелюбов до читання. Саме знаходження способу в навчанні нівелювати їх слабкі сторони і включити сильні допомагає мені отримати максимальний результат при навчанні дітей, а вже їх палаючі очі після моєї пари і отримання запиту в Facebook на додавання в друзі – це і є найбільше натхнення і мотивація.

Я мама двох підлітків, сина та доньки. З ними вже були пережиті не найкращі часи. Вивела для себе формулу успіху мене як мами: твоя дитина – це особистість, цікава, багатогранна і освічена, в деяких питаннях навіть більше, ніж ти. Ти неодмінно це помітиш, якщо почнеш спілкуватися зі своєю дитиною як з самостійною особою. Не соромно запитати поради у дитини, наприклад, про Excel або інші комп’ютерні складнощі – це породжує довіру, а, отже, і вона прийде до вас за порадою.

Найважливіше – чути свою дитину, не тиснути і не наказувати, цікавитися, що саме цікаво, як це може бути застосовано для її майбутнього життя, що їй це дає. І не брехати дитині. Тоді вона виросте гідною і щасливою людиною, якою ви, безсумнівно, будете пишатися».

Образование

Вища медична. Додаткова: маркетинг

Карьера и достижения

з 2018 р. генеральний директор консалтингового холдингу S&KU
Master Coach, Business Trainer, Trainer of Coaching в ICU & ICTA, досвід тренерської роботи 8 років
2012-2018 рр. керівник відділу маркетингу фармацевтичної корпорації Юрія-Фарм
2010- 2012 рр. продакт-менеджер фармацевтичної корпорації Юрія-Фарм
2008-2010 рр. медичний представник, регіональний менеджер по Луганській області фармацевтичної корпорації Юрія-Фарм
2004-2009 рр. лікар акушер-гінеколог