+38 (066) 721 76 33

Top
  /  Анастасія Голота

Анастасія Голота

Викладач

Практичний дитячий і сімейний психолог, кандидат психологічних наук в обрости соціальної психології, тренер, автор численних публікацій.

У 2012 році Анастасія Голота захистила дисертацію на тему «Соціально-психологічні особливості етнонаціональної ідентичності українсько-російських білінгвів», є автором понад 20 наукових публікацій, постійна учасниця наукових і практичних конференцій, проводить вебінари, семінари, майстер-класи, лекції, тренінги для батьків і детей.

Анастасія Голота про себе:

«Працювати з дітьми для мене – це особливе завдання і особливе задоволення. Я б описала цей контакт з ними одним словом – чесність. Підлітки, дошкільнята, молодші школярі – всі вони надзвичайно відверті в своїх реакціях, в своєму сприйнятті світу і тієї інформації, якою з ними делішься. Це мотивує і надихає, спонукає постійно зростати разом з ними.

Я сама, двічі мама, розумію, як необхідно сьогодні розвивати ті навички і особистісні якості дитини, які стануть її інструментом в такому динамічному і стрімко мінливому світі вже через 10-15 років. І своє завдання і як тренера, і як мами на шляху дорослішання дітей я бачу в тому, щоб бути поруч з ними, бути підтримкою, бути дзеркалом, в яке дитина може дивитися і бачити себе, свої сильні якості, свою безумовну цінність і хорошість».

Освіта

Курс «Перинатальна психологія й сімейна системна психотерапія»
2016-2017 рр.
Курс «Школа сімейного психотерапевта» (Київський інститут раціонально-інтуїтивної психотерапії «Я»)
2015 р.
Інститут соціальної та політичної психології, аспірантура
2007-2011 рр.
КНУ імені Тараса Шевченка, магістр психології
2007-2008 рр.
Київський славістичний університет, бакалавр психології; бакалавр філології (англійська мова та література).
2002-2006 рр.

Кар'єра

З 2014 р. дитячий і сімейний психолог
Студія творчого розвитку дітей Чудограй
З 2007 р. науковий співробітник лабораторії психології мас і спільнот
Інститут соціальної та політичної психології НАПН України
2006-2007 рр. - дитячий психолог
ДНЗ 692