+38 (066) 721 76 33

Top
  /  Аліна Сарана

Аліна Сарана

Викладач

У минулому лідер студентської організації AIESEC, сьогодні працює в Jooble клієнт-менеджером по країнах Латинської Америки.

Величезний вплив на становлення Аліни як особистості зробила, за її словами, міжнародна студентська організація AIESEC. Саме там, в 2012 році, вона зрозуміла, що кордони – у нас в голові, люди не діляться по країнам / кольором шкіри / заробітку, а майбутнє будуємо тільки ми самі.

Організовувала соціальні проекти з іноземними волонтерами, конференції, була учасником двох соціальних стажувань. Викладала англійську і розкривала кордони дітей в Манаусі (Бразилія) і Каїрі (Єгипет).

Восени 2014 року полетіла в подорож по Аргентині та залишилася в Латинській Америці на два з половиною роки. Вивчила іспанську, попрацювала з хлопцями в приватній школі англійської в Ла-Платі (місто в Аргентині) і в загальноосвітній школі Боготи (Колумбія).

На початку 2017 року повернулася в Україну. Працювала на посаді фахівця з корпоративної соціальної відповідальності в 1+1 медіа. На даний момент проходить стажування в компанії Jooble на посаді менеджера по роботі з клієнтами з Латинської Америки.

Аліна Сарана про себе:

Кожна дитина – особлива і завдання інструктора – допомогти розкрити особистий потенціал і знайти свій власний, унікальний шлях. Обожнюю мотивувати дітей. Міркувати з ними про особисту відповідальність перед собою і нашим світом.

Головними навичками вважаю критичне мислення і здатність знаходити потрібну інформацію, вміти виходити із зони комфорту і не боятися експериментувати.

Робота з дітьми – унікальна. Ти вчишся разом з ними, не стоїш на місці, завжди намагаєшся їх чимось здивувати 🙂

Кредо мого життя – насолоджуватися кожною миттю і приносити користь нашому світу. Намагаюся жити в стилі zero waste. Впевнена, що крапля може змінити океан, і добрі вчинки кожного з нас мають значення.

Кар'єра

Country manager LATAM в Jooble
з лютого 2019 р.
Викладач MBA Kids International
з жовтня 2018 р.
Спеціаліст по КСО в 1+1 медіа
вересень 2017 р.- червень 2018 р.
Викладач англійської мови (м. Богота, Колумбія)
серпень 2016 р. - січень 2017 р.
Викладач англійської мови (м. Ла-Плата, Аргентина)
березень-грудень 2015 р.

Освіта

Донецький Національний Університет (2009-2014 рр.)
менеджмент організацій

Професійні та особисті досягнення

Волонтерство в Іспанії, Франції, Италії, Австрії за програмою workaway
літо 2018 р.
Віце-президент по вхідним та вихідним стажуванням в AIESEC Donetsk
травень 2014 р.-січень 2015 р.
Лідер успішного соціального проекта в дитячих домах Донецька з міжнародною командою з 17 людей.
серпень 2013 р.- лютий 2014 р.
Стажування в Каїрі (AIESEC)
літо 2014 р.
Стажування в Манаусі (AIESEC)
літо 2013 р.