+38 (044) 599-61-23 | +38 (093) 790 44 17

Вверх

MBA Kids підтримує глобальний рух Щедрий Вівторок

MBA Kids раді долучитись до світової ініціативи Щедрий Вівторок. 27 листопада відбудеться Всеукраїнський день добрих справ. Цього року Україна вперше приймає цю естафету Всесвітнього дня добра. І наша Школа також бере в ній участь.

Команда MBA Kids, викладачі та всі бажаючі учні мають можливість поділитись з дітками, якими опікується Благодійний Фонд Таблеточки, своїми улюбленими книжками.

Бажаєте приєднатися до Дня добрих справ разом з MBA Kids? Передавайте нам нові книжки (хворим діткам та підліткам можна дарувати виключно нові книжки – просимо враховувати цей нюанс), які подобаються вам і дуже ймовірно, що сподобатись і вашим одноліткам – і ставайте частиною великої справи добра. 

«Брати від світу та віддавати йому — зрозумілий баланс екологічного існування. І якщо брати ми вміємо навіть краще, ніж добре, то віддавати треба вчитись» — резюмує Микола Дориченко, СЕО MBA Kids. 

У нас у всіх є чудова можливість навчитися новому – навчитися віддавати. 27 листопада, у #ЩедрийВівторок.

Телефонуйте: +38 (044) 599-61-23, +38 (093) 790-44-17 або надсилайте e-mail: welcome@mbakids.ua. І ми з радістю приймемо від вас книжки для тих, хто буде щиро радий новим історіям!

User registration

You don't have permission to register

Reset password