+38 (066) 721 76 33

Top
  /  FAQ

Школа підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids International – це проект, який спеціалізується на бізнес-освіті для дітей. У 2013 році бажання партнерів Миколи Дориченка та Євгена Заблудовського допомогло здійснити і запустити проект в життя. Стартувавши з невеликих майстер-класів і короткострокових інтенсивів, на сьогоднішній день проект успішно реалізує багаторівневу Річну програму.
З 2015 року розширена система середньострокових (модульних) і короткострокових (інтенсивних) програм для дітей від 6 до 17 років.
На момент запуску і до сьогоднішнього дня організатори і викладачі школи є чинними підприємцями і успішними бізнес-коучами, які передають власний практичний досвід дітям.

Команда проекту MBA Kids International налічує понад 50 осіб організаторського і викладацького складу.
Програми навчання базуються на передових освітных методиках і наповнені новими трендовими напрямками. Окрема увага приділяється доречному та безпечному харчуванню.
Також у вартість навчання входять бізнес-практики в кращих компаніях України, методичні матеріали, додаткові активності для дітей.

Якісні речі не можуть коштувати дешево. Для високих результатів у дітей ми запрошуэмо кращих викладачів-практиків. Саме від них багато у чому залежить, з чим дитина піде в світ. Для цього ми максимально ефективно збалансовуємо вартість і обсяг навчальної програми.

Викладацька команда MBA Kids International зростає разом з появою нових тенденцій в бізнес-середовищі.
Ми тримаємо руку на пульсі змін в сфері підприємництва та soft skills, адже наша програма є повністю інтерактивною і сповненою практичними інструментами. Це дозволяє дитині застосовувати отримані знання на практиці вже зараз.

Створення нових проектів, реалізація ідей, перші власні зароблені гроші – це реальність для дітей вже з 6 років. Для такого завдання ми підібрали найкращих підприємців-практиків та бізнес-коучів, основним завданням для котрих була можливість адаптації складного матеріалу для різних вікових груп учасників. Окрема увага приділяється майстерням успіху від найяскравіших підприємців України та правильно підібраним бізнес-практикам для дітей.

Інноваційні курси і програми, проектна робота, робота в командах дозволяє учням MBA Kids International досягти яскравих змін і стабільних результатів. Комплекс навчальних програм допомагає дітям стати впевненішими, навчиться взаємодіяти в команді, бути конструктивним лідером. Бізнес-практика і комплексний погляд на внутрішні процеси компаній дають можливість юним відвідувачам визначитися з майбутньою професією і напрямком власного розвитку.

Протягом всього процесу навчання діти втілюють свої ідеї в життя і вчаться самостійно заробляти гроші. Індивідуальний підхід до кожної дитини дає можливість постійного контролю і поліпшення динаміки змін.

Короткострокові (зокрема інтенсиви) і середньострокові (модульні) програми мають кілька функцій. Крім освітньої та практичної частин, вони показують рівень залученості учасників і зону зростання кожної дитини.
Після інтерактивної взаємодії команда викладачів і кураторів дає зворотний зв’язок та рекомендації щодо розвитку дитини, її подальшого навчання. Також команда визначає ключові таланти дитини і її сильні сторони, які варто розвивати.
Якщо стиль навчання в MBA Kids Interntaional підходить і подобається вашій дитині, ми рекомендуємо звернути увагу на Річну програму.

Набір на Річну програму проходить на конкурсній основі. Ми відбираємо дітей за ступенем їх мотивації і бажанням брати участь в навчанні.
Команда MBA Kids International вважає кожну дитину талановитою! Тому ми прагнемо кожен талант розкрити і використати навички дитини максимально ефективно. Ми вболіваємо за результат кожного учасника в нашому проекті!

Старт набору в групи розпочинається у травні і закінчується у вересні. Ви можете подати заявку на навчання на сайті – і керівник навчальних програм зв’яжеться з вами для уточнення часу співбесіди.

Навчання проходить на локаціях, які повністю відповідають всім технічним нормам навчання.
Філіал Школи на Позняках розташований за адресою вул. Дніпровська набережна, 14Л (КМДШ-Осокорки)
Філіал Школи на Печерську розташований за адресою вул. Драгомирова, 9Б (Новопечерська школа).

Ми завжди раді бачити дітей для ко-воркінгу, а Вас – на смачну каву!