+38 (066) 721 76 33

Top

Як отримати стипендію на навчання в MBA Kids International?

В Школі підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids International вже 8 років ми допомагаємо учням обрати комфортну роль в бізнесі, визначитися з майбутньою професією, прокачати корисні навички і знайти своє місце в команді. Більше 2500 дітей вже якісно змінили вектор свого життя, відкрили і розвинули в собі лідерські якості, стали значно ефективнішими поміж своїх однолітків. За програмами MBA Kids International навчаються в Україні, а також в Школах наших партнерів в Казахстані, Азербайджані та Бразилії. На черзі – ще декілька франшиз, що стартують в 2021 році.

 

Влітку 2020 року MBA Kids International створила гейміфіковану онлайн-платформу mbakids.online, на якій діти та підлітків з будь-якого куточку світу здатні опанувати надважливі для XXI сторіччя навички та компетенції, soft skills з підприємництва, лідерства, тайм-менеджменту тощо.

Свого часу Томас Джефферсон казав: «Якщо ми вирішимо всі проблеми світу, але провалимо вирішення освітніх проблем, наші діти зруйнують те, що ми їм заповіли. Але, якщо ми сфокусуємося лише на вирішенні освітніх проблем, наші діти вирішать усі проблеми світу».

 

Ми вирішили сфокусуватися на вирішені освітньої проблеми. Чому? Бо за всі роки існування Школи було багато ситуацій: талановита дитина, вмотивована і наполеглива, здатна свідомо осягнути весь той масштаб знань, що MBA Kids International надає на своїх Річних програмах та короткострокових інтенсивах – але батьки не в змозі оплатити навчання.

Втрачати таких дітей, лишати їх шансу опанувати більше корисних навичок завжди болісно. Тому в 2020 році в MBA Kids International ми започаткували внутрішній грант на навчання на Річній програмі. На конкурсній основі серед дітей, які безкоштовно пройшли курс з підприємництва на mbakids.online, обрали 6 найталановитіших і найнаполегливіших. Вони закінчили перший рік навчання на Річній програмі MBA Kids і продемонстрували прекрасні результати.

 

Але в MBA Kids International ми прагнемо більшого – щоб такий шанс був не у шістьох, а у значно більшої кількості підлітків. Так виникла ідея започаткувати на базі mbakids.online іменну Стипендіальну програму для дітей 7-11 класів зі всієї України.

 

Серед грантодавців – виключно особистості, які поділяють цінності MBA Kids International та мають спільні з нами цілі та принципи. Це люди, історія взаємовідносин з якими наповнена позитивом, довірою та результативним драйвом. Більшість з них – батьки дітей, що проходили наші програми. Дехто з меценатів побажав зробити внесок анонімно, і ми пообіцяли не згадувати в комунікаціях їх імена. Тим не менш ми цінуємо довіру всіх і пишаємося тим, що в Україні таке можливо.

Серед мецентатів-грантодавців:

Анна Мельник, головний юрисконсультант та керівник відділу управління персоналом регіону EMEA, компанія Remington Seeds Switzerland

Роман Прокофьєв, засновник сайту з пошуку роботи Jooble

Олександр Деркач, співвласник компанії Молочний Альянс (торгові марки «Яготинське», «Пирятин»), приватної клініки «Оберіг»

Дмитро Стрижов, засновник та CEO холдингу охоронних підприємств «Шериф»

Любов Ткачук, директор мережі медичних закладів та власниця бренду «Сіті Клініка»

Василь Ябрик, власник групи компаній Yabryk Management Group

Олексій Стеценко, директор з розвитку бізнесу Agrii Ukraine

Катерина Загорій, співзасновниця Zagoriy Foundation

Олександр Колб, СЕО агенства Promodo

Сергій Стьопа, директор компанії АМІКУМ ФАРМА

Олег Шрам, фінансист, інвестор Blackshield Capital

Сергій Фіцак, керуючий партнер Softjourn Inc.

Андрій та Леся Усенко, засновники мережі «М’ясторія»

Микола Дориченко, CEO MBA Kids International

 

За посиланням можна познайомитися з умовами конкурсу і зареєструвати свою дитину: https://mbakids.ua/stipendiya/

 

Знання перетворюють мрії на результат. Тільки розширення кордонів мислення людей, зокрема – змалку, спроможне стати поштовхом для формування розумного та здорового населення України, яке здатне самостійно будувати своє майбутнє.

 

В MBA Kids International  ми обрали вектор – докладати максимум зусиль, аби діти в Україні отримали найякіснішу освіту. Нехай якомога більше людей дізнаються про цю унікальну можливість! Заради нашого спільного Майбутнього!