+38 (066) 721 76 33

Top

Освітнє партнерство з Благодійним Фондом Smart Foundation

Освітня експансія MBA Kids International стає всеукраїнською. У жовтні стартувала річна програма для учнів 8-11 класів шкіл Полтавської області, створена нами на запит Благодійного Фонду Smart Foundation

Учні прокачають soft skills, приділять пильну увагу самопізнанню та усвідомленню своєї ролі в суспільстві, в команді та міжособистісному спілкуванні. Через тестування та ігрові форми ми зрозуміємо, чому булінг – це шлях до знищення самооцінки, що таке ейджизм та як з ним боротися, чому варто поважати межі кожного.

 

Лідерство, комунікація, переговори, управління часом, зворотній з’язок та багато інших навичок учні практикуватимуть через практичні кейси і самостійно прийматимуть рішення, як виходити з різних ситуацій. Діти навчатимуться помилятися і зрозуміють, що поразка – це не вирок. Програш – це нова можливість подивитися на ситуацію з helicopter view і зробити краще та по-іншому.

 

І найголовніше – учні отримають знання по підприємницькій діяльності з фокусом на соціальне підприємництво. Розроблятимуть реальну бізнес-ідею, її стратегію, кошторис, маркетингову складову, шукатимуть унікальні та інноваційні аспекти та захищатимуть її перед справжніми інвесторами. Хтозна, можливо по завершенню програми хтось дісно обере шлях підприємця.

 

Це дуже надихає, коли молоддю опікуються такі небайдужі до її майбутнього організації, як Smart Foundation, яка впроваджує та підтримує нові стандарти культурного та освітнього розвитку суспільства. Ми з партнерами прагнемо, аби наша спільна програма змінила мислення наших учнів. Відкрила їм нові горизонти. Продемонструвала нові можливості та дала розуміння, що зміни починаються з себе.

 

Віримо в те, що завдяки комплексному освітньому продукту разом ми здатні змінити стиль життя нового покоління молодих українців, навчити їх мислити позитивно і генерувати ідеї, які зроблять їхнє життя та життя оточуючих ще комфортнішим!