+38 (044) 599 61 23

Top

Освітня програма для КМДШ.Київ

Новий навчальний рік ми розпочали декількома новими проектами з нашими освітніми партнерами.

Сьогодні хочемо розповісти про колаборацію з КМДШ.Київ. В рамках шкільних студій школи для 5-9 класів MBA Kids International проводитиме зустрічі, які покликані навчити дітей та підлітків основам бізнесу, а також розкрити їх персональний потенціал, необхідний для ефективної підприємницької діяльності. Адже підприємництво – це не стільки про бізнес, скільки про вміння звертати увагу на можливості навкруги та про відповідальність за рішення, які ми приймаємо щодо цих можливостей – використати шанс чи знехтувати їм. А для цього однієї сміливості мало – важливі і лідерство, і тайм-менеджмент, і досвід переговорів, а також вміння вирішувати конфлікти, здатність скласти бізнес-план та проаналізувати ринкові закономірності – всі ці знання та навички стануть у нагоді юним підприємцям.

Тому наша освітня програма складається з декількох етапів: по-перше, ми навчатимемо основам підприємницької діяльності, по-друге, зануримося в світ існуючих індустрій, нарешті – розробимо власні проекти, які учні презентуватимуть в травні 2021 року борду експертів і потенційних інвесторів.

Ми вдячні команді КМДШ.Київ за партнерство, адже в рамках цього проекту спільними зусиллями ми спрямовуємо запальну креативність дітей та підлітків в захопливий та результативний шлях підприємця – від ідеї до пуску.

Полетіли!