+38 (044) 599 61 23

Top

MBA Kids International започатковує співпрацю з КМДШ

До початку нового навчального року на Річній програмі в MBA Kids International залишається трохи більше місяця. І ми раді повідомити чудову і дуже важливу для нас новину.

З нового навчального року Школа підприємництва та лідерства для дітей та підлітків MBA Kids International започатковує співпрацю з Креативною Міжнародною Дитячою Школою (КМДШ) на Осокорках.

З вересня усі учні, яким зручніше навчатися на наших програмах на Лівому березі Києва, запрошуються до нашої локації в КМДШ на Дніпровській набережній, 14 Л (на території ЖК RiverStone). Ергономічний та комфортний простір нової школи, безумовно, сприятиме динамічному навчальному процесу, як впродовж робочого тижня, так і по суботах, коли триватиме Річна програма MBA Kids.

 

Ліна Жигінас, СEO мережі КМДШ, так коментує нашу співпрацю:
«Навчити вчитися, давати практичний досвід, розвивати компетенції сучасної людини – саме таких принципів дотримується школа КМДШ в навчальному процесі. Наше завдання полягає в тому, щоб допомогти дітям розвиватися та зростати щодня, відкривати для себе нові грані та можливості, не просто отримувати знання, а вміти їх застосовувати.

Саме тому концепція нашого навчального закладу передбачає бізнес-складову, профорієнтацію у старших класах, проєктну діяльність. І ми щасливі розпочати співпрацю зі школою підприємництва та лідерства MBA Kids International. Нам приємно об’єднати зусилля з такою ж ціннісно орієнтованою командою».

 

Ось що зазначає Микола Дориченко, СЕО MBA Kids International:
«Ми з командою щиро радіємо початку такої співпраці. Вже більше 7 років ми розвиваємо у дітей навички, які у більшості загальноосвітніх шкіл поки що ігноруються: креативне мислення, лідерство, командна робота, підприємницький хист – навички, без яких дорослій людині у XXI сторіччі не впоратися… Але існують і такі школи, що обрали навчальний вектор, схожий на наш. І нам з такими партнерами, безумовно, варто йти одним шляхом. КМДШ – це один з яскравих прикладів освіти сучасних дітей, комплексного розвитку дитини як особистості.

Ми раді долучитися з нашою власною експертизою до освітнього процесу школи, адже що може бути важливішим за знання, актуальні та доречні? Можна намагатися вирішувати проблеми глобального масштабу, нехтуючи при цьому проблемами в сфері освіти, але це загрожує тим, що наші діти врешті-решт знищать наш їм спадок. На мою думку, варто фокусуватися на гідній освіті майбутнього покоління – і тоді наші діти вирішать усі інші світові негаразди.

Пліч-о-пліч з гідними партнерами накшталт КМДШ цей виклик – реформування шкільного освітнього процесу – ми приймаємо з більшою впевненістю у майбутній спільній перемозі».

 

Системна бізнес-освіта для дітей та підлітків у школі, яка вчить думати, – кращого симбіозу знань для вашої дитини годі й шукати!