+38 (066) 721 76 33

Top

Марафон Професій для молоді з-поміж біженців та шукачів притулку в Україні

Вересневі вихідні 2021 року пройшли у партнерстві с Благодійним Фондом Рокада, який за підтримки Canada Fund for Local Initiatives і Embassy of Canada to Ukraine провів серію зустрічей в рамках Марафону професій для молоді з-поміж біженців та шукачів притулку в Україні – учасників проєкту «Розвиток молоді, особливо дівчат та жінок, серед шукачів притулку та біженців через освіту та профорієнтацію».

 

Юнакі та дівчата з Афганістану, Іраку, Сомалі та багатьох інших країн мали змогу познайомитися ближче з особливостями найрізноманітніших спеціальностей: фотограф, аналітик, флорист, консультант, перукар, юрист, будівельник, кондитер, візажист, журналіст, рекламіст, мойшн-дизайнер тощо. Ми запросили на зустрічі справжніх майстрів своєї справи, аби вони чесно розповіли про особливості роботи у своїй сфері і тим самим допомогли молоді трохи визначитися зі своїм професійним майбутнім в Україні. Жінки та дівчата серед біженців та шукачів притулку часто опиняються у більш вразливому становищі: через стереотипи та упередження їм складніше знайти роботу або почати навчання. Аби надати кожній з них можливості навчатися, опановувати нові професії та бути успішною, на Марафоні професій була створена окрема група, яка складалася лише з представниць жіночої статі.

 

Загалом до Марафону професій долучилося майже 100 учасників дітей та виступило 36 спікерів. Марафон професій – лише перший етап нашої профорієнтаційної та освітньої роботи разом, далі буде, тож слідкуйте за новинами! Ми в MBA Kids International пишаємося, що маємо можливість долучатися до таких соціально-корисних ініціатив і надавати молоді поштовх ширше дивитися на світ можливостей. Та використовувати їх.