+38 (044) 599-61-23 | +38 (096) 403 47 29

Top

IV Щорічна конференція KIDx 2019

21 квітня 2019 р. відбулася наша IV Конференція KIDx 2019 «Генерація Z змінює майбутнє вже сьогодні!»

 

Це щорічний захід, в якому приймають участь учні MBA Kids Interntaional. До фіналу проходять найцілеспрямованіші, адже бажаючих провести експеримент і розповісти про власні висновки цього року була рекордна кількість.

 

9 учнів MBA Kids International, 9 наполегливих та цілеспрямованих тінейджерів дійшли до своєї мети і продемонстрували публіці ітоги власних експериментів. Тижні підготовки до KIDx 2019 під керівництвом менторів Олени Юзькової та Юлії Жирової були сповнені як ентузіазму, так і труднощів. Але попри все, ці Z, це сучасне покоління дітей, які змінюють наш світ вже сьогодні, довели почате до кінця.

 

Спікерами KIDx 2019 стали:

  1. Артемій Пухальский, 10 років: «Київ, який я люблю».
  2. Євгенія Конончук, 15 років: «Шлях до Європи».
  3. Влад Кондратюк, 15 років : «Президент, який потрібен Україні».
  4. Саміра Мигланс, 10 років: «Відкриваємо світ єдинорогів».
  5. Семен Корнієнко, 11 років: «Життя, як експеримент».
  6. Ілля Мряченко, 14 років: «Лідерство – вміння створювати зв’язки».
  7. Влад Горбатенко , 14 років: «Школа майбутнього».
  8. Софія Волянюк, 15 років: «Про що мовчать підлітки»».
  9. Анастасія Лига, 16 років: «Зупинися, мить».

 

Разом з нашими учнями на сцену вийшли і справжні дорослі ченджмейкери: Петро Чернишов, екс-СЕО Kyivstar, розповів про свою ініціативу – математичний табір Kontora Pi; Ігор Кондратюк, продюсер, телеведучий – про власне бачення ідеального керманича країни; Валерія Іонан, засновниця і керуючий партнер групи компаній для стартапів, малого і середнього бізнесу Quadrate 28 Corp, а також академії для підприємців SMEA, згадала про стереотипи, які, всупереч загальній думці, іноді навіть допомагають досягати мети; Євген Лавренюк, співзасновник маркетплейса Doba.ua і компанії Dream Family, якій належить мережа хостелів в різних містах України та Польщі, поділився своїм поглядом на рух Slow Movement.

 

Перемогу в KIDx 2019 одержала Софія Волянюк, для якої наш партнер, освітня агенція Karandash, приготувала сюрприз – перебування у мовному таборі в Швейцарії.

 

Але ми раді вітати ВСІХ учасників конференції KIDx 2019, адже для них – і для всіх нас – важливішим був шлях, який пройшли діти. А результат у кожного свій. І у кожного це – своя власна ПЕРЕМОГА.