+38 (096) 403 47 29

Top

Анна Євдокімова : «Бізнес та освіта. Чи сумісні ці поняття?»

Стефан Димо, учень Річної програми MBA Kids, зустрівся з директоркою видавництва «Освіта» Анною Євдокімовою, аби виявити якості ефективного керівника для нашого щорічного випуску журналу «Секрети успіху відомих українців».

Стефан: Чому Ви вирішили піти в освітню сферу?

Анна: Я вже більше 10 років займаюсь навчальною літературою в сфері освіти, не можу сказати, що це було цілеспрямовано, скоріше так склались обставини. Наше видавництво «Освіта» – лідер серед шкільних підручників.

 

Стефан: Чи доводилось Вам переступати через страх?

Анна: Так, постійно мені доводилось і доводиться. Це стосується якихось виступів у зовнішньому світі. І навіть в якихось внутрішніх, управлінських, скажемо так, кроках, які я роблю у своєму видавництві.

 

Стефан: Чи є у Вас кумир?

Анна: Мій кумир – це я. Можливо, звучить не дуже скромно, але так і є. Не хочу створювати собі кумира серед сторонніх людей. Тому що це Я, з тими ідеальними, в моєму розумінні, якостями, які я бачу в собі.

 

Стефан: Якими  якостями має володіти директор компанії?

Анна: В першу чергу – це мудрість. Гнучкість, толерантність, сила духу.

 

Стефан: Де Ви навчалися?

Анна: Я закінчила юридичну академію імені Ярослава Мудрого у місті Харкові. Закінчила я її з червоним дипломом. Однак за своєю спеціальністю я працювала недовго, лише тоді, коли навчалась. І в принципі, в видавничу справу я прийшла першочергово займатися юридичними питаннями, а потім вже організаційними.

 

Стефан: Чи задоволені Ви своєю роботою?

Анна: Так. Тільки постійно хочеться більшого. Коли виставляєш собі більш високу планку, тому що все одно прагнеш кращого. Якщо ти повністю задоволений і повністю в зоні комфорту, тобі немає куди зростати. Тому, в якійсь мірі, звісно, задоволена. Але в цей же час я хочу йти до більшого, розвиватися як в особистісному плані, так і в бізнесі.

 

Стефан: Куди б Ви хотіли рухатись «до кращого»?

Анна: Це доволі риторичне питання. Я не можу відкривати вам всі свої професійні таємниці. Ми постійно беремо участь у конкурсах підручників, в тому числі й електронних. Це державні конкурси, ми часто посідаємо перші місця, перемагаємо. До речі, просто зараз, коли ми з вами спілкуємося, проходить конкурс електронних підручників для перших класів. Наші підручники теж там беруть участь, в номінації «Українська мова» – ми є єдиними представниками. Наш буквар в електронному вигляді буде фінансуватися державою. І 100 українських шкіл будуть забезпечені нашими інтерактивними електронними підручниками. Звісно, ми цим дуже пишаємось.