+38 (096) 403 47 29

Top

Проектні табори на морському узбережжі

Літо-2019 видалося напрочуд динамічним, адже ми провели два проектні табори на узбережжі Чорного морі!

 

Наш табір «9 проектів лідерства» в «Арт-Фест Одесса» за 10 днів об’єднав хлопців і дівчат, які прагнули розкрити в собі лідерські навчики. Що було впродовж цих 10 днів? Все! Під керівництвом Андрія Коваля та Аліни Сарани розбирали поняття лідерства і розглядали його з чотирьох точок зору: лідер по відношенню до самого себе, до оточення, друзів і дорослих. Це стало поштовхом до створення портрета ідеального лідера. Намагалися зрозуміти себе, знайти власні сильні сторони і напрямки саморозвитку, стати лідером для самого себе. Тренували комунікаційні навички, навички переговорів та дебатів. Викарбовували критичне мислення та плекали емоційний інтелект.

 

Наш другий проектний табір на курорті Midia Grand Resort у Болгарії виявився не менш щедрим на інсайти. Адже йому, як і всім таборам MBA Kids International, притаманна важлива риса – в проектній командній роботі. Наші улюблені викладачі, Анастасія Смогунова та Марія Абрамчук створили незабутню атмосферу бізнес-дослідів та підприємницьких інсайтів. Діти разом занурилися в особливості курорту і представили керівництву Midia Grand Resort справжній план дій щодо поліпшення цього проекту з бізнесової точки зору. Дослідження уподобань цільової аудиторії курорту, SWOT-аналіз та маркетингові рекомендації виявилися напрочуд актуальними та доцільними.

 

Але табори не були б таборами без дискотек, конкурсів талантів та квестів, святкувань днів народжень, друзів та симпатій, ранкових пробіжок та вечірніх посиденьок, свята Нептуна і прощального вогнища. Все це – і навіть більше – було!

 

Ми дуже вдячні хлопцям та дівчатам, учасникам наших проектних таборів – всі неперевершені! І ми щиро дякуємо вашим батькам – за те, що вони інвестують в розвиток своїх дітей і довіряють MBA Kids International бути причетними до становлення нового, креативного покоління. Далі буде!