+38 (044) 599-61-23 | +38 (096) 403 47 29

Top

Анастасія Терьохіна: «Коли відкриваєш новий бізнес, треба обирати сильного партнера»

Girls power! 10-річна учениця Річної програми MBA Kids Аліса Грошева зустрілась з Анастасією Терьохіною, стилістом за покликанням та нинішнім СЕО Young Business Club 100, аби надихнути всіх читачок щорічного випуску нашого журналу «Секрети успіху відомих українців» – віра в себе та рух в напрямку своєї мети найімовірніше приведуть до успіху.  

Аліса: У якому віці Ви заробили свої перші гроші?

Анастасія: На другому курсі інституту мою увагу привертали різні проекти.

Тоді ми з подругою робили проект для режисера, театрального. Я отримала за нього 200 доларів.

 

Аліса: Якою була Ваша перша робота?

Анастасія: Я працювала в агенції нерухомості, займалася продажем об’єктів.

 

Аліса: Як Ви зрозуміли, що хочете бути стилістом?

Анастасія: Коли я ще не була стилістом, люди самі просили їм допомагати, бо бачили, що я у цій темі розбираюся. Почалося все з того, що до мене звернулася дівчина: «Настя, візьми мене, будь ласка, клієнтом – я хочу, щоб ти займалася моїм стилем». Взагалі я спеціалізуюсь на чоловічому стилі, але першим клієнтом була саме дівчина.

 

Аліса: Якими якостями повинна володіти людина, щоб бути стилістом?

Анастасія: Почуттям смаку, звісно, але взагалі, чим би людина не займалася, вона повинна бути активною та вірити в себе.

 

Аліса: Що для Вас було найважчим в досягнення успіху?

Анастасія: В тому масштабі, у якому я прагну успіху, я до нього ще тільки йду. Але взагалі найскладнішим було не здаватися та не зупинятися.

 

Аліса: Які у Вас були невдачі, та навпаки – досягнення? 

Анастасія: Моєю помилкою було те, що, коли декілька років тому я відкривала салон краси з нуля, почала сама в усьому розбиратися. Коли відкриваєш новий бізнес, треба обирати собі сильного партнера, але у мене такого не було.

Про досягнення…Мені здається, що я у кожній справі досягала певного успіху, але мені завжди хочеться все більше й більше. Наприклад, в час існування салону краси, я самостійно уклала договір з австралійським брендом англійською мовою. Переговори тривали три місяці, тому що це дуже популярний бренд у світі, претендентів на співпрацю було багато, але статус дистрибутора врешті-решт отримала я.

 

Аліса: Було таке, що Ви хотіли усе залишити та займатися чимось іншим?

Анастасія: Наразі я – СЕО в Young Business Club 100 і таких думок щодо моєї нинішньої професійної діяльності не було ніколи.

 

Аліса: Яке у Вас хобі? Чим любите займатися у вільний час?

Анастасія: Я завжди вчусь, завжди. Вчусь та читаю книжки.

 

Аліса: Яка у Вас мрія?

Анастасія: У мене взагалі багато мрій. Про особисті говорити не буду, а загалом хочу, щоб у світі було багато гарних та щасливих людей.