+38 (044) 599-61-23 | +38 (093) 790 44 17

Вверх

Різдвяна фабрика благодійності Christmas Factory 2018

Напередодні Нового року підводимо підсумок нашої найгучнішої події зими – Різдвяної фабрики благодійності! Це було феєрично-казково і вибухово-драйвово!!! Відбулися розіграш мега-актуальних книжок від нашого книжкового партнера Kniga.Biz.ua, лотерея термокружок (дууууже актуально!) від освітнього партнера — агенції Karandash. А також захоплюючі квести, веселі батли та майстер-класи з танців, розпису пряників та виготовлення глінтвейну. Діяла дитяча зона – ми раді були родинам з малечею! Нарешті, всі змогли зробити фото на нашому чарівному PhotoDzerkalo – аби згадувати цей день до наступного грудня!

Наші юні, але амбітні підприємці – учні Річної підприємницької програми MBA Kids – передали благодійному партнеру Christmas factory 2018, БФ Таблеточки, 22058 грн, що будуть витрачені на лікування 17-річного Володимира Гребінника, який проходить реабілітацію у відділенні трансплантації костного мозку національної лікарні Охматдит. Добрих справ ніколи не буває замало, а забагато – тим паче. Ми дуже пишаємося нашими учнями, які в особистій формі підтримують благодійні ініціативи Школи.

Навіщо ми привносимо в наш процес навчання елементи благодійності? Співзасновник MBA Kids Микола Дориченко детально розповів про власний досвід і висновки у своєму блозі Європейської Бізнес Ассоціації. Так само, як вчитися брати від життя максимум, важливо навчитися ще й віддавати, дарувати, ділитися. Прекрасно, якщо ти віддаєш, але віддавати ефективно, результативно і системно – цього теж необхідно вчити.

Зустрінемося у грудні 2019-го! Далі буде!

User registration

You don't have permission to register

Reset password